Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Травень » 30 » «Розмай»
14:41
«Розмай»

   Cяйво дитячої творчості  є життєдайним джерелом радості і щастя, тому щороку вихованці Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів приймають участь у обласному фестивалі дитячої творчості «Розмай». 

   Фестиваль зібрав більше 200 дітей з особливими потребами із районів та міст Сумської області  в одну дружну, єдину родину, де вони мали змогу поділитися своїми мріями, проблемами, продемонструвати свої таланти, поспілкуватися з однолітками. Фестиваль дитячої творчості «Розмай» – це завжди феєрверк фантазії, фонтан емоцій і, взагалі, особливе довгоочікуване свято, яке проходить під девізом:    «Рости сміючись! Розвивайся граючи! Легко долай труднощі! Впевнено іди до своєї мрії!».

   Програма Фестивалю завжди цікава та насичена. Учасники могли не лише продемонструвати свої здібності, відчувши себе співаками, танцюристами, акторами, а й удосконалити свої вміння опановувати нові для них види мистецтва. 

   На святі була представлена виставка дитячих робіт декоративно-прикладного мистецтва «Мир очима дітей» та «Рибцівський ярмарок». Соціальний педагог центру Алла Панченко з вихованцями центру Савченко Олександрою та Савченко Іваном на високому професійному рівні підійшли до створення гарної картини «Маки».

   Результат на змусив себе довго чекати,  журі визнало зазначену роботу найгарнішою та присудило їй І місце. Це не єдина нагорода - колектив також отримав диплом за зайняте ІІІ місце у вищезгаданій виставці та  диплом за участь у ХІ обласному фестивалі дитячої творчості «Розмай». 

   Цього року на сцені фестивалю дебютували Манжос Таїсія та Ворона Сніжана.  Диплом у номінації «Глядацька симпатія» отримала Ворона Сніжана, яка вразила всіх продемонструвавши присутнім чудовий балет. 
    У другій половині дня всі діти були задіяні у розважально-дозвільній програмі: катання на велосипеді, козацькі розваги, катання на фаетоні та  човнах. Всі діти залишили свято задоволені та з великою кількістю подарунків. 

   Діти, батьки та колектив Глухівського міського центру соціальної реабілітації щиро дякує всім хто допоміг вихованцям потрапити на фестиваль, а саме : міському голові Юрію Бурлаці, заступнику міського голови Ірину Терещенко та постійним спонсорам - небайдужим мешканцям міста.          

Переглядів: 229 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0