Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Травень » 30 » «Розмай»
10:32
«Розмай»
29 травня 2013 року вихованці Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів прийняли участь у десятому ювілейному фестивалі дитячої творчості «Розмай» , який традиційно проводиться на базі відділення змішаного типу (с. Рибці) Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей–інвалідів. Фестиваль зібрав дітей з обмеженими можливостями в одну дружну, єдину родину. Діти змогли поділитися своїми мріями, проблемами, продемонстрували свої таланти, поспілкувалися з однолітками. 
Мета Фестивалю – сприяння реабілітації та соціальній адаптації дітей-інвалідів засобами мистецтва, пошук нових талантів та їх підтримка, забезпечення рівних можливостей дітей з особливими потребами, створення сприятливого соціуму для розвитку творчого потенціал, виявлення їх індивідуальності в усіх жанрах мистецтва, розширення кругозору та розвитку інтелектуального рівня, творче спілкування між дітьми, фахівцями реабілітаційних установ та обмін досвідом.
Участь у фестивалі надала можливість дітям самореалізуватися, представити свій творчий потенціал, зростати духовно, і з рештою, жити повноцінним життям, відчуваючи все розмаїття його яскравих і неповторних форм.
На святі була представлена виставка дитячих робіт декоративно-прикладного мистецтва. Для дітей, які взяли участь у виставці, – вишивка, бісероплетіння, мереживо, орігами, художня обробка деревини, пап’є-маше, декупаж, плетіння з природних матеріалів стали засобом реабілітації та терапії, допомагають перебороти важкі недуги і відчувати радість життя.
Велика честь розпочати та закінчити фестиваль випала саме нашим вихованцям Дзюбі Софії та Савченко Олександрі їхні виступи супроводжувалися бурхливими оплесками. Колектив вихованців Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів був нагороджений дипломом Десятого ювілейного обласного фестивалю дитячої творчості «Розмай» , а також грамотами у номінаціях : відкриття року - Савченко Іван та за кращий сценічний образ - Карепіна Анастасія.
У другій половині дня всі діти були задіяні у розважально-дозвільній програмі: катання на велосипеді, козацькі розваги, катання на фаетоні, човнах, запускали повітряних зміїв .
Діти, батьки та колектив Глухівського міського центру соціальної реабілітації щиро дякує всім хто допоміг вихованцям потрапити на фестиваль, а саме : міському голові Юрію Олександровичу Бурлаці, заступнику міського голови Ірину Іванівні Терещенко, начальнику управління праці та соціального захисту населення Ларисі Анатоліївні Громак, головному лікарю центральної районної лікарні Володимиру Павловичу Лютову, колективу прикордонної служби «Сопич», Наміснику монастиря Глинська пустинь Єпископу Антонію, приватним підприємцям Курятниковій Ларисі Віталіївні та Муковоз Тетяні Володимирівні.

Переглядів: 279 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0