Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Жовтень » 8 » Роз′яснення з питань призначення субсидії
11:53
Роз′яснення з питань призначення субсидії
    Порядок  призначення субсидії власнику житла та особам зареєстрованим разом з ним :
    Субсидія призначається уповноваженому власнику ( співвласнику) житла, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації. В окремих випадках на підставі рішень комісій та актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї субсидія може призначатися іншій особі (не власнику житла), зареєстрованій у житловому приміщенні (будинку). У разі набуття права власності на житло іншою особою попередній власник (співвласник) такого житла, якому призначена субсидія, зобов’язаний повідомити про це у десятиденний строк органи праці та соціального захисту населення.
    У разі смерті власника житла, на якого відкрито особові рахунки, надання субсидії не припиняється за умови, що у житловому приміщенні (будинку) зареєстровані інші особи, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.
    До встановлення права власності на житло у разі смерті уповноваженого власника (співвласника) житла, на якого було відкрито особовий рахунок, субсидія призначається одній із дієздатних осіб, яка на момент смерті власника житлового приміщення була в ньому зареєстрована, а у разі коли зареєстровані тільки недієздатні особи – одному з їх опікунів. Проте якщо протягом восьми місяців від дня відкриття спадщини не визначено в установленому порядку уповноваженого власника (співвласника) житла, надання субсидії припиняється.
    У разі коли у житловому приміщенні зареєстровані неповнолітні діти, які залишились без батьківської опіки (піклування), субсидія призначається за заявою опікуна (піклувальника) і розраховується виходячи з розміру пенсії у зв’язку з втратою годувальника та інших соціальних виплат, які отримує опікун (піклувальник) на підопічних дітей.
    Субсидія не призначається, якщо неповнолітні діти, маючи, батьків, зареєстровані в житловому приміщенні (будинку) самі.
    Субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, у тому числі осіб, призваних на строкову військову службу.
    Кількість осіб визначається на початок місяця, в якому надійшло звернення за призначенням субсидії.

    Призначення субсидії при наявності в житловому приміщенні   індивідуальних засобів  обліку споживання житлово-комунальних послуг:   
У разі коли обсяг споживання води, газу, електроенергії вимірюється індивідуальними засобами обліку, субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, які фактично у ньому проживають, за наявності документів, що підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих, або на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї. До зазначених документів належать, зокрема, довідки, що підтверджують перебування особи в іншому місці  у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання.

     Якщо квартиронаймач є студентом денної форми навчання та не отримє стипендії:
    У разі коли квартиронаймач є студентом, що навчається за денною формою у вищому навчальному закладі І-IV рівнів акредитації або професійно-технічному навчальному закладі, і його середньомісячний доход менший від неоподаткованого мінімуму доходів громадян, в розрахунок субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива включається доход на рівні неоподаткованого мінімуму доходів громадян.
   


Переглядів: 470 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0