Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Вересень » 7 » «Ремеслу учитись-старості нема»
13:46
«Ремеслу учитись-старості нема»

    10-11 травня 2017 року для студентів Університету третього віку «Активне довголіття» було проведено тренінг «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», на якому пенсіонери дізнались про банківські і небанківські фінансові послуги, що таке бюджет, як його планують тощо. 
   Оскільки студенти - пенсіонери активно спілкуються між собою, вони розповіли друзям по терцентру про цей тренінг. Звичайно з’явились охочі також побувати на такому заході. 
   Це бажання врахували і 4-5 вересня фахівцями Сумського державного університету Савельєвою Юлією та Костенко Андріаною за підтримки міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд» було проведено дводенний тренінг «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», на якому розповіли багато цікавої і потрібної інформації про користування банківськими картками, як запобігти шахрайству у сфері фінансових послуг, пенсійна абетка тощо. Пенсіонери із задоволенням приймали участь в обговореннях та інтерактивних вправах «Бюджет», «Фінансова лінія життя», «Фінансові звички», «Золота рибка», «Джерела фінансування на пенсії».
   Всі пенсіонери отримали необхідні для повноцінного існування в сучасному світі знання,усвідомили, що життя продовжується і межі пізнання не існує. І як говорить народна мудрість: « Ремеслу учитись-старості нема».

 

Переглядів: 42 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0