Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Березень » 19 » Реєстрація угод та колективних договорів
17:45
Реєстрація угод та колективних договорів
28 лютого 2013 року набув чинності новий Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року № 115.  Цим Порядком передбачено, що колективні договори  і угоди підлягають повідомній реєстрації – районними держадміністраціями,  виконавчими комітетами сільських, селищних та міських рад.
Повідомна реєстрація проводиться з метою засвідчення автентичності примірників і копії поданих на реєстрацію угод, колективних договорів для забезпечення можливості врахування їх умов під час розгляду уповноваженими органами індивідуальних і колективних трудових спорів, що можуть виникнути за результатами виконання умов таких угод (договорів).  Сторони угоди (договору) подають на повідомну реєстрацію угоду (договір) разом з додатками у кількості примірників, що відповідає кількості таких сторін, та копію угоди (договору). Сторонам угоди (договору) може бути відмовлено у повідомній реєстрації лише у разі, коли подані на реєстрацію примірники угоди (договору) не є автентичними.
Для проведення повідомної реєстрації надається 14 робочих днів із дня, наступного після надходження угоди (договору) до реєструючого органу.
Цією постановою визнано такою, що втратила чинність  постанову Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994 р. № 225 "Про порядок повідомної реєстрації галузевих і регіональних угод, колективних договорів”.  


Переглядів: 309 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0