Реєстрація трудового договору - 6 Грудня 2011 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Неділя, 11.12.2016, 11:57

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2011 » Грудень » 6 » Реєстрація трудового договору
11:08
Реєстрація трудового договору

Згідно з п.2 Постанови КМУ від29.10.2009 р. № 1168 «Деякі питання застосування законодавства про працю фізичною особою, яка використовує найману працю» для того, щоб зареєструвати трудовий договір фізична особа має пред’явити в Державній службі зайнятості за місцем проживання свій паспорт та у тижневий строк із моменту фактичного допущення працівника до роботи подати до цього органу такі документи:
 
•    підписаний сторонами трудовий договір у 3 примірниках;
•    свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи — підприємця;
•    довідку про присвоєння ідентифікаційного номера, копію такої довідки, виданої працівникові;
•    його трудову книжку.
У разі, якщо документи, що подаються для реєстрації чи зняття з реєстрації трудового договору, не відповідають цим вимогам, органи Державної служби зайнятості повертають їх без вчинення будь-яких дій із зазначенням причини.
Раніше, до набуття чинності постановою КМУ № 1168, реєстрація трудового договору в центрі зайнятості відбувалася винятково за умови присутності обох сторін — як підприємця, так і найманого працівника. Нині достатньо лише присутності фізичної особи — підприємця.
Наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 08.06.2001р. №260 затверджено форму трудового договору між працівником і фізичною особою — підприємцем та порядок його реєстрації. Зокрема, далі за процедурою в Державній службі зайнятості трудовий договір реєструється в день подання фізичною особою — підприємцем усіх документів у книзі реєстрації трудових договорів. Після цього 2 примірники договору з відміткою про реєстрацію повинні бути повернені фізичній особі — підприємцю.
Порядок ведення трудових книжок в Україні визначається 2 документами: постановою КМУ від 27.04.1993р. №301 «Про трудові книжки працівників» та Інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженою наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.1993р. №58.
Приватні підприємці зобов’язані вести трудові книжки на всіх найманих працівників, які пропрацювали в них понад 5 днів, окрім тих, хто працює за сумісництвом. Громадяни, які виконують роботи (надають послуги) підприємцеві за договорами цивільно-правового характеру, не є найманими працівниками в межах таких договорів, тому трудовий договір не укладається, а трудова книжка не заповнюється.
Під час прийняття на роботу працівника до трудової книжки вноситься запис: «Прийнято (зазначається посада) за трудовим договором (вказується дата і номер договору), зареєстрованим у Державній службі зайнятості (зазначається повна назва центру зайнятості)», при цьому вказується, на підставі чого внесено запис (дата і номер реєстрації трудового договору Державною службою зайнятості: «Трудовий договір (номер) зареєстровано (дата)».
Записи, внесені підприємцем у трудову книжку, підтверджуються підписом службової особи центру зайнятості, яка зареєструвала трудовий договір, та завіряються його печаткою (згідно з листом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 20.09.2001р. №3-422-246/5750).
Один із отриманих примірників зареєстрованого трудового договору фізична особа — підприємець зобов’язана вручити під розписку працівникові протягом 3 робочих днів із дня його надходження, а також повернути трудову книжку із записом про прийняття на роботу.
Згідно з діючим законодавством про працю трудові книжки працівників, які працюють на умовах трудового договору у фізичних осіб — підприємців без створення юридичної особи з правом найму, та фізичних осіб, які використовують найману працю, пов’язану з наданням послуг, зберігаються безпосередньо у працівників.
Трудову книжку як основний документ про трудову діяльність працівника повинен заповнювати роботодавець. Фізична особа — підприємець у межах своєї підприємницької діяльності ні з ким у трудових відносинах не перебуває та не є найманим працівником. Тому підприємець не веде трудової книжки на себе (відповідно до листа Міністерства праці та соціальної політики від 30.11.2005р. №06-К54813/26).
Згідно з Кодексом законів про працю ведення трудових книжок передбачене на працівників, які працюють на підприємствах, в установах, організаціях або у фізичних осіб — підприємців. Тим часом співпраця приватного підприємця та замовника його робіт чи послуг базується на цивільно-правових відносинах (із залученням чи без для цього найманих працівників).
Оскільки підприємець провадить свою діяльність на підставі свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи — підприємця, а не на підставі трудового договору, то відмова служби зайнятості затвердити запис у трудовій книжці видається логічною. У цьому випадку пенсійний стаж для підприємця зараховуватиметься на підставі сплачених страхових внесків до Пенсійного фонду. Підставою для цього буде довідка, видана Пенсійним фондом України (згідно з листом Міністерства праці та соціальної політики України від 15.05.2002 р. № 06/2-4/133).
Разом з тим ніщо не перешкоджає приватному підприємцеві укладати трудові договори з іншими роботодавцями і самому бути найманою особою. При цьому підприємець може працювати як в одного роботодавця (це буде його основне місце роботи), так і в кількох (тобто за сумісництвом). У цьому разі відомості про такі відносини повинні бути зафіксовані в трудовій книжці (якщо це буде його основне місце роботи) або без неї (якщо робота здійснюватиметься за сумісництвом).

Переглядів: 653 | Додав: Falcon | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання