Реалізація завдань і доручень Глави держави - 28 Листопада 2013 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Неділя, 04.12.2016, 16:14

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Листопад » 28 » Реалізація завдань і доручень Глави держави
19:39
Реалізація завдань і доручень Глави держави
Реалізація в місті Глухові  завдань і доручень Глави держави щодо надання якісних послуг (медичних та соціальних ) людям з особливими потребами
Президент України Віктор Янукович ставить завдання забезпечити якісне надання послуг (медичних та соціальних) людям з особливими потребами.
Один із пріоритетів влади - запровадження європейських підходів у медичному обслуговуванні та соціальному захисті людей з особливими потребами.
Нині в Глухові  проживає 1560і інвалідів різних груп і категорій, , у тому числі 85 дітей-інвалідів. Саме вони потребують найбільшої уваги та підтримки з боку влади.
У місті затверджена та реалізується програма соціального захисту населення на 2009-2015 роки.
Рішеням сесії міської ради від 23.09.2009 року №510 «Про програму «Соціальна підтримка осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2009-2015 роки» затверджені заходів щодо виконання Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року» вмісті Глухові.
В місті реалізуються відповідні заходи по створенню сприятливих умов життєдіяльності осіб із обмеженими фізичними можливостями. Виконується розпорядження міського голови  від 08.07.2011 №207-р «Про затвердження  заходів щодо забезпечення в місті Глухові безбар'єрного доступу інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів житла, соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на 2011-2015 роки».
На виконання соціальних ініціатив Глави держави, в місті запроваджено роботу мультидисциплінарних команд та «мобільних соціальних офісів», де жителі віддалених куточків міста  можуть одержати всі необхідні консультації фахівців, отримати допомогу в оформленні документів тощо.
В місті діє територіальний центр соціального обслуговування населення управління праці та соціального захисту населення міської ради у якому надається понад 40 видів соціальних послуг. Він обслуговує 985 осіб.
Медичне обслуговування інвалідів проводиться в амбулаторно- поліклінічних умовах. За 9 місяців 2013 року відновною терапією охоплено 100% інвалідів.
З метою оздоровлення інвалідів в лікувально-профілактичних закладах міста виділено 23 ліжко-місця, де лікуються хворі інваліди згідно рекомендаціями  медико-соціальних експертних комісій.
У обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів щороку оздоровлюються  16 дітей-інвалідів.
У дитячих санаторіях що знаходяться під підпорядкуванням Міністерства охорони здоров’я України оздоровлено 9 дітей-інвалідів.
Діти-інваліди міського Центру реабілітації постійно приймають участь в обласному театральному фестивалі людей з функціональними обмеженнями «Веселка», фестивалі «Розмай», «Повір у себе».
Щороку з нагоди Міжнародного дня інвалідів відбуваються заходи, проводяться виставки художньо-прикладного мистецтва творчо обдарованих інвалідів «Творчість не має меж» та спортивне свято для дітей-інвалідів.
З метою надання якісної корекційної освіти дітям дошкільного віку вмісті  функціонує 1 група компенсуючого типу в дошкільному закладі  , де виховуються 35 дітей. Створено необхідні умови для психолого-педагогічної корекції, соціально-психологічної та фізичної реабілітації.
Індивідуальною формою навчання охоплено 7 учнів. Особи з обмеженими фізичними можливостями забезпечені навчальною літературою із загальноосвітніх та спеціальних дисциплін.
У 2013 році послугами служби зайнятості скористалися 25 особи з інвалідністю, із них працевлаштовані – 5.
Триває робота зі створення умов безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціально-культурної сфери області.
За 2013 рік в місті Глухові  облаштовано 4 будівлі пандусами.
Пандусами облаштовані будівлі 263 закладів освіти (23 дошкільних, 162 загальноосвітніх, 14 позашкільних, 19 вищих навчальних закладів, 12 шкіл-інтернатів, 18 закладів професійно-технічної освіти).

Переглядів: 203 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання