Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Листопад » 28 » Реалізація завдань і доручень Глави держави
19:39
Реалізація завдань і доручень Глави держави
Реалізація в місті Глухові  завдань і доручень Глави держави щодо надання якісних послуг (медичних та соціальних ) людям з особливими потребами
Президент України Віктор Янукович ставить завдання забезпечити якісне надання послуг (медичних та соціальних) людям з особливими потребами.
Один із пріоритетів влади - запровадження європейських підходів у медичному обслуговуванні та соціальному захисті людей з особливими потребами.
Нині в Глухові  проживає 1560і інвалідів різних груп і категорій, , у тому числі 85 дітей-інвалідів. Саме вони потребують найбільшої уваги та підтримки з боку влади.
У місті затверджена та реалізується програма соціального захисту населення на 2009-2015 роки.
Рішеням сесії міської ради від 23.09.2009 року №510 «Про програму «Соціальна підтримка осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2009-2015 роки» затверджені заходів щодо виконання Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року» вмісті Глухові.
В місті реалізуються відповідні заходи по створенню сприятливих умов життєдіяльності осіб із обмеженими фізичними можливостями. Виконується розпорядження міського голови  від 08.07.2011 №207-р «Про затвердження  заходів щодо забезпечення в місті Глухові безбар'єрного доступу інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів житла, соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на 2011-2015 роки».
На виконання соціальних ініціатив Глави держави, в місті запроваджено роботу мультидисциплінарних команд та «мобільних соціальних офісів», де жителі віддалених куточків міста  можуть одержати всі необхідні консультації фахівців, отримати допомогу в оформленні документів тощо.
В місті діє територіальний центр соціального обслуговування населення управління праці та соціального захисту населення міської ради у якому надається понад 40 видів соціальних послуг. Він обслуговує 985 осіб.
Медичне обслуговування інвалідів проводиться в амбулаторно- поліклінічних умовах. За 9 місяців 2013 року відновною терапією охоплено 100% інвалідів.
З метою оздоровлення інвалідів в лікувально-профілактичних закладах міста виділено 23 ліжко-місця, де лікуються хворі інваліди згідно рекомендаціями  медико-соціальних експертних комісій.
У обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів щороку оздоровлюються  16 дітей-інвалідів.
У дитячих санаторіях що знаходяться під підпорядкуванням Міністерства охорони здоров’я України оздоровлено 9 дітей-інвалідів.
Діти-інваліди міського Центру реабілітації постійно приймають участь в обласному театральному фестивалі людей з функціональними обмеженнями «Веселка», фестивалі «Розмай», «Повір у себе».
Щороку з нагоди Міжнародного дня інвалідів відбуваються заходи, проводяться виставки художньо-прикладного мистецтва творчо обдарованих інвалідів «Творчість не має меж» та спортивне свято для дітей-інвалідів.
З метою надання якісної корекційної освіти дітям дошкільного віку вмісті  функціонує 1 група компенсуючого типу в дошкільному закладі  , де виховуються 35 дітей. Створено необхідні умови для психолого-педагогічної корекції, соціально-психологічної та фізичної реабілітації.
Індивідуальною формою навчання охоплено 7 учнів. Особи з обмеженими фізичними можливостями забезпечені навчальною літературою із загальноосвітніх та спеціальних дисциплін.
У 2013 році послугами служби зайнятості скористалися 25 особи з інвалідністю, із них працевлаштовані – 5.
Триває робота зі створення умов безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціально-культурної сфери області.
За 2013 рік в місті Глухові  облаштовано 4 будівлі пандусами.
Пандусами облаштовані будівлі 263 закладів освіти (23 дошкільних, 162 загальноосвітніх, 14 позашкільних, 19 вищих навчальних закладів, 12 шкіл-інтернатів, 18 закладів професійно-технічної освіти).

Переглядів: 273 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0