Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2011 » Серпень » 18 » Разом з Незалежністю
16:17
Разом з Незалежністю
  Вже двадцять років, як Україна є  незалежна, суверенна, демократична держава із своїми правами на особисте життя та розвиток. Протягом цих років у країні відбулося багато змін, які без сумніву ведуть її у долину процвітання та духовного збагачення. Впродовж двох десятиліть створено цілу низку організацій, що допомагають українцям поліпшити своє життя та отримати соціальний захист. Однією з таких організацій є  управління праці та соціального захисту населення Глухівської міської ради.
  У кожному населеному пункті знаходиться будівля, за дверима якої Вас зустрінуть турбота та розуміння службовців організації. Не винятком є і наше місто .
  Відділ соцзабезпечення Глухівського міськвиконкому (в народі – совбез) був створений у 1980 році, коли ще таке поняття, як „соціальний захист ” тільки набирало оберту. Штат працівників нараховував 9  чоловік (всі жінки), розташовувався в приміщенні райсобесу по вул. Карла Маркса, 21, з 1981 року - пл. Леніна, 22. Завідуючим відділом соціального забезпечення затверджено Сигаєву Клавдію Іванівну. З 1987 року завідуючим відділом призначено Кошель Галину Іванівну. У 1993 році відділ соціального забезпечення перейменовано у відділ соціального захисту населення. З 1998 року керівником призначено Бурмистрову Наталію Єгорівну. Під рухом невпинного часу, організація розширювалася, кількість задач зростала, а вдячність не знала меж. В 2000 році Глухівським міськвиконкомом видано свідоцтво про перереєстрацію Управління праці та соціального захисту населення, місцезнаходження - вул. Спаська, 15. З 2001 року начальником призначено Громак Ларису Анатоліївну.
  Сумлінно виконуючи свої обов’язки, працівники проявлять увагу і турботу до кожного, хто звертається за допомогою, крім формальної бесіди так важливо отримати ще й добре слово та щиру посмішку.
  Серед працівників управління праці слід відмітити так званих ”довгожителів ”, які немов атланти, тримають на своїх плечах  відповідальність за надану допомогу. Це Антипенко С.М.(з 1981 р.), Береговець Л.В.(з 1987 р.), Черноус Т.М.(з 1990 р.), Гончарова М.В. та Мантрова З.Г.( з 1994 р.), Сорока В.М. (з 1996 р.), Волкова С.Д. та Кручик А.В.(з 1998 р.), Савенко О.В. (з 1999 р.). Ці  жінки протягом не одного року, не зважаючи на власну втому та життєві проблеми, наРазом з Незалежністюдають допомогу тим, хто її потребує. А таких чимало. Це сім’ї з дітьми, інваліди дитинства, діти-інваліди, малозабезпечені сім’ї, ветерани війни, діти-сироти, отримувачі субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та ін.
  За роки незалежності України було прийнято закони „ Про основи соціальної захищеності інвалідів ”, „Про підвищення соціальних гарантій для трудящих ”, „Про державну допомогу сім’ям з дітьми ”, „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту ”, „Про зайнятість населення ”, ”Про оплату праці ”, „Про статус і соціальний захист осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи ” та інші.
   З кожним роком Україна все більше затверджується на п`єдесталі своєї незалежності та самостійності. Звісно існує багато моментів, які потребують вдосконалення та уваги... Але підтримуючи один одного, відкриваючи двері для тих, хто в них стукає - ми досягнемо висот, гідних нашої гордості.

Переглядів: 345 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0