Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2011 » Жовтень » 14 » Проведення безоплатного капітального ремонту ветеранам війни
08:47
Проведення безоплатного капітального ремонту ветеранам війни
Пунктом 8 частини першої статті 13 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” інвалідам війни та прирівняним до них особам передбачено право на позачерговий безоплатний капітальний ремонт власних жилих будинків і квартир та першочерговий поточний ремонт жилих будинків і квартир у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. 

Порядок проведення безоплатного капітального ремонту житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 р. № 565.
 
Безоплатний капітальний ремонт проводиться виходячи з розрахунку 21 кв. метр загальної площі будинку, квартири на кожну особу, що має право на пільгу.

Безоплатному капітальному ремонту підлягає житловий будинок чи квартира, які належать особі, що має право на пільгу, на праві приватної, зокрема спільної власності.

Особа, що має право на пільгу, подає до виконкому за місцем свого постійного проживання і реєстрації письмову заяву за встановленою формою для проведення безоплатного капітального ремонту.

Комісією, утвореною міськвиконкомом в складі уповноважених осіб, та у присутності особи, яка подала заяву, проводиться обстеження будинку (квартири).


На підставі результатів обстеження будинку (квартири) комісія складає перелік, визначає види і обсяги робіт, які необхідно виконати та приймає рішення про проведення безоплатного капітального ремонту.


Кошторисний розрахунок і вартість безоплатного капітального ремонту затверджуються рішенням органу виконавчої влади за поданням комісії і не підлягають зміні.

Періодичність проведення безоплатного капітального ремонту визначається органом виконавчої влади, але не частіше одного разу на 10 років.
       
В поточному році розпочато капітальний ремонт (2-х будинків та 1 квартири)   трьом інвалідам війни на загальну суму 31,5 тис. грн. 

За довідками звертатися до управління праці та соціального захисту населення за адресою : м. Глухів, вул. Курлука,буд.1/3, кім.10.
Переглядів: 697 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0