Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Лютий » 12 » Протидія торгівлі людьми
08:30
Протидія торгівлі людьми

           

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми». 
   Наприкінці ХХ сторіччя з його проявами зіткнулась і Україна. За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей у світі стають «живим товаром».
   Тому, з метою розвинення у студентів навчальних закладів міста  навичок безпечної поведінки в сучасному світі,  Глухівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 09-11 лютого 2016 року на базі вищого професійного училища, агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ,  професійно-педагогічного коледжу  був  проведений  відеолекторій «Протидія торгівлі людьми».  В ході цього заходу головний спеціаліст центру Разіна Т.В. розповіла про напрямки роботи центру та запропонувала переглянути відеофільм «Протидія торгівлі людьми». А волонтери центру провели тренінг на тему  «Тенета торгівлі людьми».
   Проведення цього  заходу було спрямоване на формування уявлень про торгівлю людьми та підвищення правових знань студентів. Спеціалісти, керуючись народною мудрістю «Попереджений – наполовину захищений», ознайомили підлітків з різними формами сучасного рабства, застерегли юнаків і дівчат від небезпечних ілюзій розбагатіти на заробітках за кордоном, попередили про особливу небезпеку, що чатує на дівчат і жінок, які виїжджають в іншу країну на роботу чи за шлюбним оголошенням. У цілому діти отримали цікаву й актуальну інформацію, підвищивши тим самим рівень своїх правових знань. Наприкінці заходу отримали інформаційні буклети «Тенета торгівлі людьми».

                                
Директор ГМЦСССДМ Бавикіна Віталіна

 
Переглядів: 165 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0