Протидія торгівлі людьми - 29 Вересня 2015 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Вівторок, 06.12.2016, 19:53

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2015 » Вересень » 29 » Протидія торгівлі людьми
12:24
Протидія торгівлі людьми

   23-24 вересня 2015 року на базі Глухівського міськрайонного центру зайнятості за сприянням Глухівського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді в рамках реалізації Сумського регіонального компоненту проекту «Поширення національного механізму суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» пройшов тренінг: «Протидія торгівлі людьми,  ідентифікація постраждалих та робота з ними». В заході взяли участь суб`єкти, що взаємодіють у сфері торгівлі людьми: Управління соціального захисту населення Глухівської РДА, відділи освіти міської та районної адміністрації, центральна районна лікарня, відділ молоді та спорту РДА, міський та районний центри соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служба у справах дітей міської ради, міськрайонний центр зайнятості, Глухівський МВ УМВС України, кримінально-виконавча інспекція.
   Проект реалізується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на замовлення Міністерства соціальної політики України за фінансової підтримки Уряду Канади. 
   Зазначений проект направлений на покращення спроможності суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми виявляти та надавати допомогу постраждалим особам, відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми».
   Реалізація регіонального компоненту проекту в Сумській області проходить з 01 листопада 2014 р. по 31 грудня 2019 р. із залученням суб’єктів Національного механізму взаємодії на обласному рівні, а також Сумської обласної організації Ліги соціальних працівників України «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини», як головного виконавчого партнеру проекту. 
   На тренінгу обговорили досвід державних установ м. Глухова та Глухівського району у наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми та заходи з покращення спроможності суб’єктів виявляти постраждалих від торгівлі людьми осіб, надавати їм допомогу та підтримку відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми» в умовах розвитку державного Національного механізму взаємодії суб’єктів.
   Найбільший ризик постраждати від торгівлі людьми існує саме для жіночої половини українських мігрантів, також жертвами работоргівців ризикують стати і жителі сільської місцевості з обмеженим доступом до можливостей працевлаштування.
   Люди переважно експлуатуються на будівництві, в сільському господарстві, на виробництві, в роботі по дому, деревообробній промисловості, догляді за хворими. Нерідкі випадки, коли наших співвітчизників за кордоном змушують жебракувати.
   Проекти з протидії торгівлі людьми спрямовані на запобігання цьому явищу. Один з ключових інструментів посилення системи покарання злочинців та надання допомоги постраждалим – Національний механізм взаємодії – схема співпраці між державними органами та неурядовими організаціями у забезпеченні належної допомоги жертвам торгівлі людьми.

Переглядів: 87 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання