Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Вересень » 29 » Протидія торгівлі людьми
12:24
Протидія торгівлі людьми

   

   23-24 вересня 2015 року на базі Глухівського міськрайонного центру зайнятості за сприянням Глухівського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді в рамках реалізації Сумського регіонального компоненту проекту «Поширення національного механізму суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» пройшов тренінг: «Протидія торгівлі людьми,  ідентифікація постраждалих та робота з ними». В заході взяли участь суб`єкти, що взаємодіють у сфері торгівлі людьми: Управління соціального захисту населення Глухівської РДА, відділи освіти міської та районної адміністрації, центральна районна лікарня, відділ молоді та спорту РДА, міський та районний центри соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служба у справах дітей міської ради, міськрайонний центр зайнятості, Глухівський МВ УМВС України, кримінально-виконавча інспекція.
   Проект реалізується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на замовлення Міністерства соціальної політики України за фінансової підтримки Уряду Канади. 
   Зазначений проект направлений на покращення спроможності суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми виявляти та надавати допомогу постраждалим особам, відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми».
   Реалізація регіонального компоненту проекту в Сумській області проходить з 01 листопада 2014 р. по 31 грудня 2019 р. із залученням суб’єктів Національного механізму взаємодії на обласному рівні, а також Сумської обласної організації Ліги соціальних працівників України «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини», як головного виконавчого партнеру проекту. 
   На тренінгу обговорили досвід державних установ м. Глухова та Глухівського району у наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми та заходи з покращення спроможності суб’єктів виявляти постраждалих від торгівлі людьми осіб, надавати їм допомогу та підтримку відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми» в умовах розвитку державного Національного механізму взаємодії суб’єктів.
   Найбільший ризик постраждати від торгівлі людьми існує саме для жіночої половини українських мігрантів, також жертвами работоргівців ризикують стати і жителі сільської місцевості з обмеженим доступом до можливостей працевлаштування.
   Люди переважно експлуатуються на будівництві, в сільському господарстві, на виробництві, в роботі по дому, деревообробній промисловості, догляді за хворими. Нерідкі випадки, коли наших співвітчизників за кордоном змушують жебракувати.
   Проекти з протидії торгівлі людьми спрямовані на запобігання цьому явищу. Один з ключових інструментів посилення системи покарання злочинців та надання допомоги постраждалим – Національний механізм взаємодії – схема співпраці між державними органами та неурядовими організаціями у забезпеченні належної допомоги жертвам торгівлі людьми.

Переглядів: 163 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0