Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Березень » 16 » Профорієнтаційний семінар для умовно засуджених
10:37
Профорієнтаційний семінар для умовно засуджених

   13 березня 2015 року на базі центру зайнятості був проведений семінар з профорієнтації для засуджених до покарань не пов`язаних з позбавленням волі. Семінар проходив за участю представників Кримінально виконавчої інспекції, Центру зайнятості та Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. 
   У заході взяли участь особи, які засуджені до покарань не пов`язаних з позбавленням волі. Юних правопорушників ознайомили з основними принципами ринку праці. Була акцентована увагу слухачів на тому, що в даний момент вигідніше освоїти робочу спеціальність, а якщо й отримувати вищу освіту, то слід віддати перевагу інженерному напряму, адже саме інженери на сьогоднішній день користуються великим попитом. 
   Центр зайнятості готовий надати умовно засудженим  всю необхідну інформацію, що стосується вибору майбутньої професії. Вони можуть пройти професійне тестування і визначити, до якого виду діяльності вони мають схильність.
   Представники центру соціальних служб та кримінально виконавчої інспекції розповіли про роботу з неповнолітніми, що перебувають на обліку, про проблеми, які найчастіше доводиться вирішувати, про батьків, які часто не переймаються вихованням дітей.
   Можливо, що нинішня розмова відкриє для неповнолітніх злочинців нові горизонти, і вибір професії стане визначним фактором в їх подальшому майбутньому. Сподіваюся, що наші намагання провести роботу семінару насичено і конструктивно дадуть свої результати у повсякденному житті.

Переглядів: 160 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0