Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Травень » 21 » Профілактика правопорушень та злочинності
10:43
Профілактика правопорушень та злочинності

 

   19 травня 2015 року профспілкою Глухівського національного педагогічного університету сумісно з Глухівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі  гуртожитку ГНПУ ім. О. Довженка був проведений захід по профілактиці правопорушень та злочинності у молодіжному середовищі з метою ліквідації злочинності, як взаємодії заходів економіко-соціального, виховно-педагогічного, організаційного та правового характеру, як поєднання різних рівнів попередження злочинності. 
   В ході заходу виступили фахівець із соціальної роботи Муха О.О. та начальник відділу з правової та внутрішньої політики Глухівської міської ради - Осьмаков О.А. 
Муха О.О. ознайомила студентів з діяльністю та послугами які надаються в центрі. Розповіла про профілактичну роботу яка проводиться на базі навчальних закладів міста, а також про роботу з молоддю, яка отримала умовний строк покарання та з особами,що звільнилися з місць позбавлення волі. 
   Осьмаков О.А. зупинився на відповідальності за тютюнопаління та розпивання спиртних напоїв у громадських місцях, шахрайство та тяжкі злочини. Акцентував увагу студентів щодо правопорушень благоустрою міста.

Переглядів: 124 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0