Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Вересень » 18 » Профілактика і подолання стресу
14:47
Профілактика і подолання стресу

   Протягом вересня – жовтня на базі Глухівського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді планується проходження практики  студентів Глухівського національного педагогічного університету ім. О.Довженка по спеціальності «соціальний педагог».
    Одним із завдань практики – є проведення профілактичного заходу.
    Так, 18 вересня до 9 класу ЗОШ №1 завітали студенти 6 курсу: Анна Смик та Юлія Тарасенко, які провели тренінг на тему: «Профілактика і подолання стресу». 
    Метою тренінгу було поінформувати учасників про поняття «стрес» та вплив стресових ситуацій на організм і психіку людини; методи профілактики, боротьби зі стресом; формувати позитивну світоглядну позицію особистості; сприяти формуванню практичних навичок опанування себе в різних ситуаціях, оволодіти елементарними прийомами релаксації. 
    Учасники тренінгу дізналися, що ефективність переборення стресу багато в чому залежить від психологічної готовності протистояти йому і від вміння керувати своїми емоціями в складних ситуаціях. Велике значення для управління стресами має знання особливостей власної психіки. Відомо, що в залежності від особливостей особистості, реакції кожної людини на стрес і симптоми проявлення стресу є доволі специфічними.  
    Наприкінці тренінгу у відгуках учасників пролунали слова вдячності за цікавий, насичений практичними вправами тренінг та відчувався високий  емоційний підйом від пережитих почуттів.

Олена Юденич 
В.о.директора ГМЦСССДМ

Переглядів: 127 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0