Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Квітень » 19 » Профілактична робота з неповнолітніми правопорушниками
10:45
Профілактична робота з неповнолітніми правопорушниками

   З метою попередження та профілактики вчинення повторних правопорушень 14 квітня 2016 року на базі Глухівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був проведений профілактичний тренінг з неповнолітніми правопорушниками.
Студентки-практикантки ГНПУ ім. О. Довженка Бушнєва Юлія та Литвинова Ілона роз’яснили правопорушникам про відповідальність за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень, про види покарань, які застосовуються до неповнолітніх.    А також був проведений тренінг на тему « Профілактика шкідливих звичок серед молоді», завдяки якому молоді люди могли підвищити рівень інформованості з проблем, пов'язаних з шкідливими звичками; виробити і розвинути навички, що запобігають вживанню алкогольних, наркотичних і тютюнових речовин. На завершення заходу головний спеціаліст відділу соціальної роботи центру Разіна Т. В. розповіла присутнім про види соціальних послуг, які надає центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та про можливість при виникненні проблем звернутися до центру.
   Після заходу правопорушники зробили висновки щодо скоєння правопорушень та негативного впливу шкідливих звичок на їх здоров’я та життя.

Переглядів: 168 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0