Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Лютий » 19 » Профілактична робота з неповнолітніми правопорушниками
10:39
Профілактична робота з неповнолітніми правопорушниками

   З метою недопущення вчинення повторних адміністративних правопорушень чи кримінальних діянь 16 лютого 2016 року на базі Глухівського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді проведена профілактична робота з неповнолітніми, які вчинили адміністративні правопорушення. 
    Начальник відділу соціальної роботи ГМЦСССДМ Юденич О.Е. роз’яснила про відповідальність за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень, види покарань, які найчастіше застосовують до неповнолітніх, про роль кримінально-виконавчої інспекції у системі виконання покарань. Також була проведена бесіда щодо запобіганню негативних явищ та  ведення  здорового способу життя. В кінці свого виступу Юденич О.Е.  розповіла присутнім про  види соціальних послуг, які  надає центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. 
   По закінченню заходу було проведено обговорення та неповнолітніми правопорушниками зроблений висновок, що для того, щоб більше не було скоєно адміністративних правопорушень за куріння тютюнових виробів та розпивання спиртних напоїв у громадських місцях – треба розуміти перспективи свого життя , шляхи їх досягнення та вести здоровий спосіб життя!

Переглядів: 163 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0