Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Жовтень » 6 » Продовжуємо пошук кандидатів у патронатні вихователі
14:06
Продовжуємо пошук кандидатів у патронатні вихователі

     

    У м. Глухові продовжують шукати патронатних вихователів.

   Тим сім’ям, які зголосяться ними стати, держава гарантує комплексну професійну підтримку, достойну заробітну плату та кошти на виховання дитини.

   Така інноваційна соціальна послуга допомагатиме вразливим сім’ям з дітьми долати кризу та уникати травм інституціоналізації (перебування в притулках, будинках дитини, дитячих будинках тощо).

   Про сімейний патронат 05 жовтня на загальношкільних батьківських зборах ЗОШ № 3 розповіла присутнім завідувач відділення соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Олена Юденич.

   Патронатний вихователь має бути готовим невідкладно прийняти до своєї родини дитину, яка опинилася у скрутних життєвих обставинах, потребує захисту та турботи.

   До сім’ї патронатного вихователя можуть бути одночасно влаштовані тільки діти, які є рідними братами та сестрами, або діти, які виховувалися в одній родині. Термін перебування дитини під патронатом визначає орган опіки та піклування. Загалом же він не може перевищувати трьох, максимум шести, місяців.

   На сьогодні, на жаль, такі діти у разі відсутності близьких родичів направляються до центрів соціально-психологічної реабілітації. Вони, як часто буває, значно віддалені від місця проживання дитини. А це, у свою чергу, ускладнює її контакти з сім’єю. Згодом, з патронатної родини дитина може повернутися до своїх рідних або ж їй підберуть нову сім’ю, яка найкраще відповідає її індивідуальним потребам.

   Тому, відділення соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру шукає сім’ї, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах та потребують захисту.

   Дізнатися детальну інформацію можна за адресою: м.Глухів, вул. Інститутська, 3 (територія ЦРЛ, приміщення пологового відділення І поверх), тел. 3– 28 – 73.

Переглядів: 41 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0