Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2011 » Вересень » 28 » Проблеми людей з обмеженими фізичними можливостями розглянуті на засіданні координаційної ради
10:29
Проблеми людей з обмеженими фізичними можливостями розглянуті на засіданні координаційної ради
27 вересня 2011 року  при головуванні заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради – Терещенко І.І. приведено засідання координаційної ради з питань вирішення проблем реабілітації та життєдіяльності інвалідів.
    На засіданні було розглянуто ряд важливих питань щодо покращення умов життєдіяльності людей з обмеженими фізичними можливостями.
    Керівникам аптеки № 19, «Будинку торгівлі» було рекомендовано обладнати дані будівлі пандусами  в жовтні місяці поточного року.
    Відділу освіти буда дано завдання створювати відповідні умови для виховання та навчання дітей з обмеженими фізичними можливостями, психічними захворюваннями, розумовою відсталістю у дошкільних і загальноосвітніх закладах. Проводити відповідну роботу з батьками дітей інвалідів, постійно обстежувати умови їх проживання.
    Глухівському міському центу соціальної реабілітації необхідно продовжувати здійснювати реабілітаційні послуги інвалідам та дітям-інвалідам в Сумському обласному центрі соціальної реабілітації та в Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Проводити відповідну роботу з батьками дітей-інвалідів щодо проходження реабілітації вище згаданих установах.
    Управлінню праці та соціального захисту населення, територіальному центру соціального обслуговування населення управління праці та соціального захисту населення продовжити забезпечувати інвалідів та дітей – інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації.

Переглядів: 367 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0