Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Липень » 29 » Про здійснення соціальних виплат внутрішньо – переміщеним особам
07:49
Про здійснення соціальних виплат внутрішньо – переміщеним особам

   Управління соціального захисту населення повідомляє, що Кабінетом Міністрів України внесено зміни до законодавства, відповідно до яких передбачено, що довідки, які були видані внутрішньо – переміщеним особам відтепер діють безстроково.
   Довідково: переміщені особи мають перевірити адресу реєстрації вказану у довідці. Якщо адресою вказана адреса структурного підрозділу соціального захисту населення, довідку потрібно замінити (для чого звернутись до управління). Штампи міграційної служби відтепер також не проставляються.
Крім того, існує ще ряд змін, які стосуються здійснення соціальних виплат внутрішньо – переміщеним особам.
   Рішення про виплату пенсій, субсидій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення будуть приймати Комісії з питань призначення соціальних виплат. Для призначення виплат структурний підрозділ з питань соціального захисту населення проводить перевірку достовірності фактичного місця проживання внутрішньо переміщеної особи. За результатами перевірки складається акт обстеження матеріально – побутових умов сім’ї.
   Крім того, створено робочу групу, яка може проводити додаткові перевірки фактичного місця проживання.
Соцальні виплати припиняються у разі:
-    Наявності підстав, передбачених законодавством щодо умов призначення відповідного виду соціальної виплати;
-    Встановлення факту відсутності внутрішньо переміщеної особи за фактичним місцем проживання згідно з актом обстеження матеріально – побутових умов сім’ї;
-    Отримання рекомендацій Мінфіну щодо фактів, виявлених під час здійснення верифікації соціальних виплат;
-    Скасування довідки ВПО з підстав, визначених ст.12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»;
-    Отримання інформації від Держприкордонслужби, МВС, СБУ, Мінфіну, Національної поліції, ДМС, Держфінінспекції, Держаудитслужби та інших органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Переглядів: 124 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0