Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Квітень » 21 » Про здійснення соціальних виплат внутрішньо – переміщеним особам
09:47
Про здійснення соціальних виплат внутрішньо – переміщеним особам

    Управління соціального захисту населення повідомляє, що Постановою КМУ від 05.11.2014 року №637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» (зі змінами та доповненнями) установлено, що:
   Призначення та продовження виплати пенсій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування внутрішньо переміщеним особам здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік ВПО. Виплата (продовження виплати) пенсій, що призначені зазначеним особам, здійснюється виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв ПАТ «Державний ощадний банк України».
   Для ідентифікації одержувачів пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення виплати їм пенсій, здійснюється емісія платіжних карток, які одночасно є пенсійним посвідченням, їз зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису.
   Строк дії карток, які одночасно є пенсійним посвідченням, встановлюється до трьох років за умови проходження фізичної ідентифікації клієнта в установах ПАТ «Державний ощадний банк України» перші 2 рази кожні шість місяців, у подальшому – кожні 12 місяців. Після завершення строку дії картки вона перевипускається за рахунок ПАТ «Державний ощадний банк України».
   За відсутності проходження фізичної ідентифікації одержувачів пенсій ПАТ «Державний ощадний банк України» зупиняє видаткові операції за поточним рахунком до моменту звернення клієнта та щомісяця повідомляє Мінфіну.
   Зазначені виплати припиняються з місяця, наступного за тим, у якому завершився строк дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. У разі продавження строку дії довідки зазначені виплати поновлюються з дати припинення їх виплати.

Переглядів: 174 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0