Про зарахування до спеціального стажу періоду роботи вихователем дитячого садка сільськогосподарської станції - 6 Квітня 2012 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Середа, 07.12.2016, 10:39

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2012 » Квітень » 6 » Про зарахування до спеціального стажу періоду роботи вихователем дитячого садка сільськогосподарської станції
13:37
Про зарахування до спеціального стажу періоду роботи вихователем дитячого садка сільськогосподарської станції
?Чи можливо зарахувати до стажу, який дає право на призначення пенсії за вислугу років відповідно до п. "е" статті 55 Закону України "Про пенсійне забезпечення", період роботи вихователем дитячого садка сільськогосподарської станції?
 

Відповідно до Переліку закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад,  робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.11.1993 р. № 909, право на пенсію за вислугу років мають вихователі, які працюють у дошкільних навчальних закладах усіх типів.
У примітці до Переліку зазначено, що робота за спеціальністю в закладах, установах і на посадах, передбачених цим Переліком, дає право на пенсію незалежно від форми власності або відомчої належності закладів і установ.
Основним документом, що підтверджує право на пенсію за вислугу років, є трудова книжка (ст. 62 Закону України "Про пенсійне забезпечення").
Відповідно до наданої копії трудової книжки, особа працювала вихователем дитячого садка сільськогосподарської станції, тому період роботи зараховується до стажу, який дає право на призначення пенсії за вислугу років.

Переглядів: 360 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання