Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Березень » 6 » Про заборгованість із заробітної плати
10:03
Про заборгованість із заробітної плати
   У нашому місті   питаннями своєчасної виплати заробітної плати опікується тимчасова комісія  з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на засіданнях якої розглядаються питання виконання на підприємствах, установах та організаціях законодавства про оплату праці та додаткові заходи, спрямовані на детінізацію заробітної плати, ухилення від сплати коштів до бюджету Пенсійного фонду України.
    Протягом поточного року  відбулося  4 засідання комісії, на яких  заслуховувались керівники підприємств де мала місце заборгованість по заробітній платі та сплати внесків до Пенсійного фонду України.
Рішенням комісії  було рекомендовано професійним спілкам використовувати права, надані їм Законом України "Про професійні спілки, їх права та гарантії їх діяльності”. Зокрема, під час укладення колективних договорів профспілки повинні відстоювати позицію працівників щодо нормування й оплати праці, форм, систем, розмірів заробітної плати та інше відповідно до вимог, установлених генеральною та галузевими угодами.

 

 

Переглядів: 265 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0