Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Червень » 7 » Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми
11:54
Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми
     1 квітня 2013 року Урядом схвалено зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, якими зрівнюються права дітей, які народились в сім’ях та дітей, які народились під  час перебування жінки в слідчому ізоляторі.
    Зазначеним рішенням надається право на призначення допомоги при народженні у разі перебування жінки в слідчому ізоляторі або установі виконання покарань за заявою матері, яку подає адміністрація ізолятора або установи виконання покарань до органу праці та соціального захисту населення.
    При цьому допомога призначається і виплачується в розмірі, встановленому для першої дитини, шляхом перерахування на відкритий у банківській установі вкладний (депозитний) рахунок дитини на підставі звернення адміністрації слідчого ізолятора або установи виконання покарань за умови, що звернення за її призначенням надійшло не пізніше ніж через 12 календарних місяців після народження дитини.
    Вкладні (депозитні) рахунки на ім’я дітей відкриваються адміністрацією слідчого ізолятора або установи виконання покарань у банківських установах відповідно до Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземній валютах, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12 листопада 2003 р. № 492, зареєстрованого у Мін’юсті 17 грудня 2003 року за № 1172/8493.
    Разом з цим визначено порядок використання такої допомоги або самою дитиною (після досягнення нею 18-річного віку) або особою, яка буде здійснювати догляд за цією дитиною.
    Крім цього, Урядовим рішенням передбачено можливість перерахунку розміру допомоги при народженні дитини для всіх отримувачів в період виплати за умови підтвердження факту проживання та утримання з одним з батьків інших дітей, які не були врахувані під час визначення розміру допомоги.

Переглядів: 228 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0