Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Травень » 3 » Про виплату щорічної разової допомоги ветеранам війни
14:32
Про виплату щорічної разової допомоги ветеранам війни
    Щорічно згідно статті 17-1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» управлінням праці та соціального захисту населення проводиться виплата  разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».
    У зв’язку з тим, що у ветеранів війни виникають питання стосовно виплати разової грошової допомоги, управління праці та соціального захисту населення Глухівської міської ради інформує населення через засоби масової інформації з цього приводу. 
          Отже, в яких розмірах виплачується  разова грошова допомога ветеранам війни у 2012 році?
    Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України  від 28 грудня 2011 року №1381 „Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення” та від 05.04.2012 року „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року №1381 „Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення” в 2012 році разова грошова допомога  виплачується у таких розмірах:

1.  Інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) в'язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

- інвалідам I групи – 2200 грн.;

- інвалідам II групи - 1920 грн.;

- інвалідам III групи -1720 грн;

2. Учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, - 675 грн.

3.  Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною - 2200 грн.

4. Членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, - 340 гри.

5. Учасникам війни та колишнім в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога - 125 грн.  
          -
           Одноразова  грошова допомога до Дня Перемоги виплачена управлінням праці та соціального захисту населення  Глухівської міської ради з наступним зарахуванням коштів на особисті рахунки ветеранів війни через установи банків міста та  вузлу зв′язку .
    Якщо ветеран війни не встиг отримати разову грошову допомогу до 5 травня (перебував на лікуванні, у від’їзді тощо), він має право  звернутися за нею та отримати її   до 30 вересня відповідного року, в якому здійснюється виплата допомоги.

Переглядів: 618 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0