Про виплату щорічної разової допомоги ветеранам війни - 3 Травня 2012 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

П`ятниця, 09.12.2016, 09:46

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2012 » Травень » 3 » Про виплату щорічної разової допомоги ветеранам війни
14:32
Про виплату щорічної разової допомоги ветеранам війни
    Щорічно згідно статті 17-1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» управлінням праці та соціального захисту населення проводиться виплата  разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».
    У зв’язку з тим, що у ветеранів війни виникають питання стосовно виплати разової грошової допомоги, управління праці та соціального захисту населення Глухівської міської ради інформує населення через засоби масової інформації з цього приводу. 
          Отже, в яких розмірах виплачується  разова грошова допомога ветеранам війни у 2012 році?
    Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України  від 28 грудня 2011 року №1381 „Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення” та від 05.04.2012 року „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року №1381 „Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення” в 2012 році разова грошова допомога  виплачується у таких розмірах:

1.  Інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) в'язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

- інвалідам I групи – 2200 грн.;

- інвалідам II групи - 1920 грн.;

- інвалідам III групи -1720 грн;

2. Учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, - 675 грн.

3.  Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною - 2200 грн.

4. Членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, - 340 гри.

5. Учасникам війни та колишнім в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога - 125 грн.  
          -
           Одноразова  грошова допомога до Дня Перемоги виплачена управлінням праці та соціального захисту населення  Глухівської міської ради з наступним зарахуванням коштів на особисті рахунки ветеранів війни через установи банків міста та  вузлу зв′язку .
    Якщо ветеран війни не встиг отримати разову грошову допомогу до 5 травня (перебував на лікуванні, у від’їзді тощо), він має право  звернутися за нею та отримати її   до 30 вересня відповідного року, в якому здійснюється виплата допомоги.

Переглядів: 489 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
Falcon

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання