Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Квітень » 6 » Про виплату пенсії за вислугу років особі, яка працює за сумісництвом на відповідних посадах
13:45
Про виплату пенсії за вислугу років особі, яка працює за сумісництвом на відповідних посадах
?Чи мають право медичні працівники, яким призначено пенсію за вислугу років, працювати на посадах лікарів і середнього медичного персоналу за сумісництвом?
 
Відповідно до Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", до запровадження пенсійного забезпечення через професійні та корпоративні фонди, особам, які працювали або працюють на посадах, що дають право на призначення пенсії за вислугу років, пенсії призначаються за нормами цього Закону в разі досягнення пенсійного віку та за наявності трудового стажу, передбаченого Законом України "Про пенсійне забезпечення”.
Статтею 7 Закону України "Про пенсійне забезпечення" передбачено, що  пенсія за вислугу років призначається при залишенні роботи, яка дає право на цю пенсію. При працевлаштуванні на роботу, яка дає право на пенсію за вислугу років, виплата пенсії припиняється.
Пунктом "е” ст. 55 Закону України "Про пенсійне  забезпечення” та Переліком закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04.11.1993 № 909, право на пенсію за вислугу років надано лікарям та середньому медичному персоналу (незалежно від найменування посад) закладів охорони здоров’я.
Тому особа, якій призначено пенсію за вислугу років як лікарю у період роботи на цій посаді, в тому числі і за сумісництвом, не має права на отримання пенсії за вислугу років.
Переглядів: 429 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0