Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Січень » 24 » Про стан дотримання законодавства про працю на території міста
12:07
Про стан дотримання законодавства про працю на території міста
  Відповідно до Положення про Територіальну державну інспекцію праці у Сумській області, затвердженого наказом Державної інспекції України з питань праці від 15.11.2011 р. №11, основним завданням інспекції є здійснення нагляду та забезпечення контролю за дотриманням трудового законодавства роботодавцями області.

 Так, упродовж 2012 року на території міста  посадовими особами Територіальної інспекції з питань праці проведено 40 перевірок додержання трудового законодавства, з яких 6 – за пропозицією місцевих органів влади, 5- за пропозицією правоохоронних органів. У 22 роботодавців міста виявлено 68 порушень трудового законодавства, зокрема, з питань оплати праці – 41, оформлення трудових договорів – 7, робочого часу та часу відпочинку – 12, порядку ведення трудових книжок – 3, колективних договорів – 2, гарантії і компенсації – 2. За наслідками перевірок  державним інспектором праці внесено 22 приписи, за виконанням яких встановлено контроль.  До кожного порушника трудового законодавства вжито заходів реагування, передбачених чинним  законодавством.

  До органів прокуратури спрямовано матеріали 23 перевірок для прийняття рішення згідно ст. 97 КПК України про притягнення винних посадових осіб до кримінальної відповідальності. Крім цього, за результатами перевірок суб’єктів господарювання, що знаходяться на території міста, складено та передано до суду 20 протоколів про адміністративні правопорушення, по яких судами винесено  11 рішень з накладенням штрафних санкцій на суму 5,7 тис.грн.

  Відповідно до повноважень державними інспекторами праці вживаються  заходи щодо притягнення винних посадових осіб до дисциплінарної відповідальності: з початку року внесено 7 таких подань.

  Протягом грудня 2012 року Територіальною державною інспекцією праці проведено перевірки з питань додержання строків  виплати заробітної плати бюджетними  установами, які фінансуються з місцевих бюджетів.  За результатами перевірок державним інспектором праці внесено приписи, керівників притягнуто до адміністративної відповідальності.         

Переглядів: 300 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0