Про розмір субсидії - 26 Травня 2014 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Неділя, 11.12.2016, 15:53

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Травень » 26 » Про розмір субсидії
15:05
Про розмір субсидії

Питання:  Моя сім’я складається з двох непрацюючих пенсіонерів й одного працюючого члена сім’ї. У якому розмірі має призначатися субсидія для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги?
Відповідь: Вашій сім’ї, яка складається з двох непрацездатних осіб й однієї працездатної особи, субсидія має призначатися виходячи зобсягу обов’язкової плати у розмірі 15% середньомісячного сукупного доходу.
    За Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.95 р. № 848 ( у редакції постанови від 22.09.97 р. №1050) , субсидії призначаються за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання з урахуванням пільг, які надаються відповідно до чинного законодавства, й обсягом визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового відсотка платежу.
    За умови призначення житлової субсидії громадяни,зареєстровані в житловому приміщенні б(будинку), сплачують за житлово-комунальні послуги в межах нормативів користування такими послугами 15% середньомісячного сукупного доходу.
    Якщо в житловому приміщенні (будинку) зареєстровані і проживають тільки непрацездатні громадяни,  розмір плати за житлово-комунальні послуги в межах норми володіння чи користування загальною площею житла та нормативів користування такими послугами за умови призначення житлової субсидії становить 10% середньомісячного сукупного доходу.

 

Переглядів: 110 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання