Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Травень » 26 » Про розмір субсидії
15:05
Про розмір субсидії

Питання:  Моя сім’я складається з двох непрацюючих пенсіонерів й одного працюючого члена сім’ї. У якому розмірі має призначатися субсидія для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги?
Відповідь: Вашій сім’ї, яка складається з двох непрацездатних осіб й однієї працездатної особи, субсидія має призначатися виходячи зобсягу обов’язкової плати у розмірі 15% середньомісячного сукупного доходу.
    За Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.95 р. № 848 ( у редакції постанови від 22.09.97 р. №1050) , субсидії призначаються за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання з урахуванням пільг, які надаються відповідно до чинного законодавства, й обсягом визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового відсотка платежу.
    За умови призначення житлової субсидії громадяни,зареєстровані в житловому приміщенні б(будинку), сплачують за житлово-комунальні послуги в межах нормативів користування такими послугами 15% середньомісячного сукупного доходу.
    Якщо в житловому приміщенні (будинку) зареєстровані і проживають тільки непрацездатні громадяни,  розмір плати за житлово-комунальні послуги в межах норми володіння чи користування загальною площею житла та нормативів користування такими послугами за умови призначення житлової субсидії становить 10% середньомісячного сукупного доходу.

 

Переглядів: 168 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0