Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Лютий » 1 » Про роботу відділення
09:27
Про роботу відділення

    У територіальному центрі соціального обслуговування населення Глухівської міської ради працює відділення організації надання адресної  натуральної та грошової допомоги, яке постійно займається виявленням громадян, потребуючих натуральної допомоги  і забезпечує їх одягом, взуттям та  продуктами харчування, надає допомогу в пилці, рубці дров, у завезенні палива, прибиранні прилеглої території. 
      У  відділенні на обліку знаходиться  610 осіб, з них  надано допомогу у 2015 році 597 особам на суму 75,7тис.грн., в тому числі: продуктами харчування  – 503 особам, на суму 20,9тис.грн., одягом та взуттям - 186 особам на суму 52,5тис.грн., предметами побутової гігієни – 49 особам на суму 2,3тис. грн .
       Відділення співпрацює з підприємцями та організаціями міста, які надають благодійну допомогу продуктами харчування та промисловими товарами.  
    У січні місяці 2016року вручено 74 різдвяні подарунки багатодітним,  малозабезпеченим сім”ям з дітьми, 2 продуктові набори  пенсіонерам довгожителям, які знаходяться на обслуговуванні у територіальному центрі, також надана допомога багатодітній родині, яка постраждала внаслідок пожежі.           
   При відділенні створено пункт прокату, який надає реабілітаційні засоби потребуючим. На сьогоднішній день  в пункті прокату технічних засобів реабілітації на обліку знаходиться 59 засобів реабілітації - це  інвалідні візки, ходунки,  палиці,  милиці,  судна.

                                     

Переглядів: 150 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0