Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Липень » 7 » Про роботу спостережної комісії
09:00
Про роботу спостережної комісії

   З метою координації роботи, щодо забезпечення соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у вигляді позбавлення волі, рішенням виконавчого комітету Глухівської міської ради № 24 від 29.01.09р. створено спостережну комісію. До складу спостережної комісії входять керівники управлінь соціального спрямування, головний лікар ЦРБ, член ради громадської організації ветеранів війни, праці та ЗСУ. Очолює спостережну комісію заступник міського голови Терещенко І.І.
   Здійснюється робота по сприянню в розв’язанні матеріально-побутових  проблем (відновленні паспортів, оформленні документів, необхідних для працевлаштування). З початку року  з місць позбавлення волі повернулось 4 особи. 
   На обліку спостережної комісії станом на 1 липня  перебуває 15 осіб. З особами, звільненими з місць позбавлення волі проводяться бесіди виховного характеру особисто начальником управління соціального захисту населення міської ради і членами громадської організації ветеранів війни, праці та ЗС України. 
   З початку року проведено 9 засідань спостережної комісії. 
   Обстежуються умови проживання звільнених осіб, визначаються основні проблеми, надаються різні види допомоги. За І півріччя надано 17 індивідуальних послуг (бесіди щодо вторинної профілактики стосовно правопорушень та злочинності, допомога в реєстрації в міськрайонному центрі зайнятості, можливості продовження навчання тощо).  
   На обліку ЦСССДМ перебуває 25 осіб молодіжного віку, які засуджені з відстрочкою виконання вироку. В травні проведена акція «Профілактика правопорушень».
   Забезпечено здійснення комплексу заходів щодо сприяння у працевлаштуванні звільнених осіб. Для осіб, які звільнені після відбуття покарання або примусового лікування, на підприємствах міста заброньовано 2 робочі місця.    Протягом звітного періоду до міськрайонного центру зайнятості звернулось 4 з вищеназваних осіб. Вони залучались до участі в семінарах, їм надавались індивідуальні профінформаційні та профконсультаційні послуги, також здійснювались послуги по підбору підходящої роботи. 
   Спостережною комісією налагоджено тісну співпрацю з Глухівським міжрайонним відділом кримінально-виконавчої інспекції УДДУПВП в сумській області, а саме: на засіданнях спостережної комісії  заступник начальник КВІ звітує щоквартально про здійснення контролю за прибуття до місця проживання осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі. До міськрайонного суду та міжрайонної прокуратури направляються спільні  подання на засуджених до виправних робіт для вирішення питання про дострокове звільнення від відбування покарання. 
   Здійснюється сприяння соціальній адаптації наркозалежних осіб, які звільнились з місць позбавлення волі - взяття на облік в наркологічному кабінеті ЦРЛ, здійснення медичних обстежень з метою виявлення у них інфекційних захворювань (СНІД, гепатит), в разі потреби - лікування в наркологічному відділенні ЦРЛ.
   Протитуберкульозним кабінетом Глухівської центральної районної лікарні забезпечується обов'язкове обстеження на туберкульоз всіх осіб звільнених з місць позбавлення волі.

 

 

Переглядів: 187 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0