Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Листопад » 28 » Про роботу Глухівського міського центру реабілітації
19:18
Про роботу Глухівського міського центру реабілітації
У приміщенні Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів 27 листопада 2013 року заступником міського голови Іриною Іванівною Терещенко  з працівниками центру  проведена оперативна нарада на тему: «Поліпшення надання реабілітаційних послуг дітям-інвалідам Глухівським міським центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів» . Під час наради було підбито підсумок курсу реабілітації дітей за 11 місяців 2013 року.
Глухівський міський центр реабілітації  працює за такими напрямками:
-    рання соціальна реабілітація (від 3- х місяців до 6 років)
-    соціально – побутова реабілітація (діти, які закінчили допоміжну школу та ненаучувані)
-    трудова реабілітація  ( діти , які закінчили допоміжну школу та ненаучувані)
-    медичний супровід  ( масаж, лікувальна – фізична культура).
Станом на 1 грудня 2013 року  послугами ГМЦСРДІ скористались 81 дитина-інвалід та 15 інвалідів ,  а також 72 дитини  групи ризику.   Послуги з масажу та ЛФК отримали 136 дітей, з них повторно 76 осіб  , що становить 989 відвідувань ( 2934 масажних одиниці) . Після декількох курсів масажу знято діагноз : гідроцефалія – 7 дітям,  дисплазія тазостегнового суглоба – 5 дітям, синдром м’язової дистанії – 3 дітям та наслідки гіпоксичного ураження центральної нервової системи – 57 дітям.
Логопедом проведено 68  групових  та 254 індивідуальних занять .
Соціальними педагогами проведено  744 групових та 823  індивідуальних занять,  96 консультацій для батьків , а також  162 групових  занять з музикотерапії . Вихователем проведено 428 групових та 161  індивідуальне заняття. За результатами реабілітації 2013 року 5 дітей  інтегровані до дошкільних закладів та 2 дитини до загальноосвітньої школи.
У центрі працює група "Матері та дитини”.  Групу відвідує 17 дітей групи ризику віком від 1 -  2-х років разом з батьками. Група створена з метою допомоги батькам у вихованні дитини з певними вадами, психологічна допомога батькам, підготовка батьків до участі в реабілітаційному процесі.
Проведена робота по зміцненню матеріально-технічної бази  Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. За рахунок місцевого бюджету придбані меблі , оргтехніка на суму 30 тисяч гривень , а також за рахунок спонсорської допомоги придбано побутову техніку та розвиваючі ігри на суму 13,7 тисяч гривень.
З метою розширення реабілітаційних послуг працівники центру звернулись до заступника міського голови у сприянні проведення реабілітаційних занять з дітьми дошкільного віку  в басейні загальноосвітньої школи № 6 міста.  І.І. Терещенко пообіцяла вирішити відповідне питання на користь дітей-інвалідів.

Переглядів: 269 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0