Про роботу Глухівського міського центру реабілітації - 28 Листопада 2013 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Субота, 03.12.2016, 21:44

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Листопад » 28 » Про роботу Глухівського міського центру реабілітації
19:18
Про роботу Глухівського міського центру реабілітації
У приміщенні Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів 27 листопада 2013 року заступником міського голови Іриною Іванівною Терещенко  з працівниками центру  проведена оперативна нарада на тему: «Поліпшення надання реабілітаційних послуг дітям-інвалідам Глухівським міським центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів» . Під час наради було підбито підсумок курсу реабілітації дітей за 11 місяців 2013 року.
Глухівський міський центр реабілітації  працює за такими напрямками:
-    рання соціальна реабілітація (від 3- х місяців до 6 років)
-    соціально – побутова реабілітація (діти, які закінчили допоміжну школу та ненаучувані)
-    трудова реабілітація  ( діти , які закінчили допоміжну школу та ненаучувані)
-    медичний супровід  ( масаж, лікувальна – фізична культура).
Станом на 1 грудня 2013 року  послугами ГМЦСРДІ скористались 81 дитина-інвалід та 15 інвалідів ,  а також 72 дитини  групи ризику.   Послуги з масажу та ЛФК отримали 136 дітей, з них повторно 76 осіб  , що становить 989 відвідувань ( 2934 масажних одиниці) . Після декількох курсів масажу знято діагноз : гідроцефалія – 7 дітям,  дисплазія тазостегнового суглоба – 5 дітям, синдром м’язової дистанії – 3 дітям та наслідки гіпоксичного ураження центральної нервової системи – 57 дітям.
Логопедом проведено 68  групових  та 254 індивідуальних занять .
Соціальними педагогами проведено  744 групових та 823  індивідуальних занять,  96 консультацій для батьків , а також  162 групових  занять з музикотерапії . Вихователем проведено 428 групових та 161  індивідуальне заняття. За результатами реабілітації 2013 року 5 дітей  інтегровані до дошкільних закладів та 2 дитини до загальноосвітньої школи.
У центрі працює група "Матері та дитини”.  Групу відвідує 17 дітей групи ризику віком від 1 -  2-х років разом з батьками. Група створена з метою допомоги батькам у вихованні дитини з певними вадами, психологічна допомога батькам, підготовка батьків до участі в реабілітаційному процесі.
Проведена робота по зміцненню матеріально-технічної бази  Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. За рахунок місцевого бюджету придбані меблі , оргтехніка на суму 30 тисяч гривень , а також за рахунок спонсорської допомоги придбано побутову техніку та розвиваючі ігри на суму 13,7 тисяч гривень.
З метою розширення реабілітаційних послуг працівники центру звернулись до заступника міського голови у сприянні проведення реабілітаційних занять з дітьми дошкільного віку  в басейні загальноосвітньої школи № 6 міста.  І.І. Терещенко пообіцяла вирішити відповідне питання на користь дітей-інвалідів.

Переглядів: 213 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання