Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Березень » 13 » Про проведення наради щодо протидії насильства в сім’ї
10:14
Про проведення наради щодо протидії насильства в сім’ї
   Виконання державної політики щодо попередження насильства в сім’ї, з 2014 року покладено на управління соціального захисту населення.
З метою надання організаційно-методичної допомоги щодо організації роботи з попередження насильства в сім’ї 13 березня була проведена в управлінні соціального захисту населення нарада з представниками Центральної районної лікарні, відділу освіти, центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, Глухівського міськрайвідділу УМВС, територіального центру.
   На нараді виступила начальник УСЗН, яка наголосила на важливості проблеми, також виступили представники  установ та організацій, які намітили основні напрямки роботи.
   Було прийнято рішення про проведення щомісячного моніторингу випадків жорстокого поводження з дітьми в сім’ях та насильства в сім’ї.
   Виконуюча обов’язки директора центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді проінформувала присутніх, що з метою недопущення випадків насильства в сім`ї центром постійно контролюються умови проживання і виховання дітей в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах. Постійно здійснюється профілактична робота з питань попередження насильства в сім`ї: інформування громадськості щодо наслідків жорстокого поводження з дітьми та зміну поведінки стосовно виховання дітей, проводяться бесіди для батьків, щодо основ батьківської компетентності, особливості розвитку дитини раннього віку, реалізації прав дитини в сім’ї, виховання дітей на основі здорового глузду. З метою запобігання жорстокого поводженню з дітьми та захисту їх  від різних форм насильства створюються та розповсюджуються інформаційні матеріали, що містять список інституцій та організацій, покликаних надавати допомогу дітям.
   На даний час до центру надійшло 6 повідомленнь з приводу насильства в сім`ї. Фахівцями із соціальної роботи були відвідані дані сім`ї, визначені проблеми, проведені бесіди щодо недопущення насильства в сім`ї, реалізації прав людини; надана інформація про перелік організацій, покликаних надавати допомогу сім`ям, постраждалим від насильства, або які мають реальну загрозу його вчинення. З метою недопущення таких випадків центром постійно контролюються умови проживання і виховання дітей в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.


Переглядів: 354 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0