Про припинення виплати допомоги на дитину. - 6 Травня 2014 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Четвер, 08.12.2016, 02:08

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Травень » 6 » Про припинення виплати допомоги на дитину.
14:55
Про припинення виплати допомоги на дитину.

         Питання:У жовтні 2013 р. управлінням соціального захисту мені було надано допомогу при народженні дитини. Оскільки нині проживаю в Іспанії за місцем роботи чоловіка, виплату допомоги було припинено. Чи правильно це?

Відповідь. За статтею 1 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» громадяни України, в сім’ях яких виховуються та проживають неповнолітні діти, мають право на державну допомогу у випадках та на умовах передбачених цим Законом та іншими законами України.

         Відповідно до п.10 Порядку призначення та виплати державної допомоги сім’ям здітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 р. № 1751, допомога при народженні дитини надається одному з батьків дитини, опікуну, які постійно проживають разом з дитиною, з метою створення належних умов для її повноцінного утримання та виховання.

         Згідно з п.13 цього Порядку контроль за цільовим використанням допомоги й створення належних умов для повноцінного утримання і виховання дітей здійснюється державними соціальними інспекторами органів соціального захисту населення разом з управліннями (відділами) у справах сім’ї та молоді, службами у справах дітей й органами опіки та піклування через проведення моніторингу виплат і використання допомоги.

         У разі невідвідування матір’ю (батьком, опікуном) дільничного лікаря-педіатра (сімейного лікаря), під наглядом якого перебуває дитина віком до одного року, адміністрація лікувально-профілактичного закладу повідомляє про це орган соціального захисту населення за місцем проживання дитини.

         У разі встановлення факту нецільового використання коштів зазначені органи подають керівникові органу, що призначив допомогу, пропозиції щодо припинення її виплати.

         Виплата допомоги поновлюється, якщо особа, що фактично доглядає за дитиною (один з батьків дитини, опікун) звернулась впродовж шести місяців після припинення виплати допомоги до органу, що призначив допомогу, з письмовою заявою.

        

Переглядів: 265 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання