Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2011 » Серпень » 12 » Про Порядок виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян
13:50
Про Порядок виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян
  Цей Порядок визначає механізм виплати грошової компенсації замість санаторно – курортної путівки та компенсації вартості самостійного санаторно – курортного лікування, передбачених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань» та «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні». 
Грошова компенсація виплачується інвалідам війни та інвалідам, зазначеним у статті 6-2 Закону України «Про жертви нацистських переслідувань», за місцем їх реєстрації один раз на два роки з дня звернення із заявою про виділення путівки або виплату грошової компенсації за бажанням, якщо ці особи протягом двох років не одержували безоплатних санаторно-курортних путівок, незалежно від наявності медичного висновку про необхідність санаторно-курортного лікування або медичних протипоказань.
Підставою для виплати грошової компенсації є такі документи:
- заява про виплату грошової компенсації;
- посвідчення особи, що підтверджує її належність до категорії громадян;
- облікові дані про одержання путівок та грошової компенсації.
У 2011 році грошова компенсація виплачується у розмірах:
- інвалідам війни І і ІІ групи – 300,00 грн.;
- інвалідам війни ІІІ групи – 225,00 грн.
Після отримання Вами грошової компенсації необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Глухівської міської ради з метою поновлення заяви на виплату відповідної компенсації в подальшому.
Компенсація вартості самостійного санаторно-курортного лікування виплачується учасникам бойових дій, учасникам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», ветеранам праці, за їх бажанням у розмірі вартості самостійного санаторно – курортного лікування на час проведення оздоровлення.
Грошова компенсація за самостійне санаторно-курортне лікування в 2011 році виплачується в таких розмірах:
- учасникам бойових дій, учасникам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», ветеранам праці – 300,00 грн.;
- інвалідам І і ІІ групи внаслідок загального захворювання – 225,00 грн.;
- інвалідам ІІІ групи внаслідок загального захворювання – 150,00 грн.
Підставою для виплати грошової компенсації за самостійне лікування є такі документи:
- заява про виплату грошової компенсації;
- документи про оплату повної вартості санаторно-курортної путівки, що
засвідчує проходження санаторно-курортного лікування;
- посвідчення, що підтверджує належність до категорії громадян, яким
відповідно до Порядку буде виплачуватись компенсація.
Відповідно до Порядку виплати деяким категоріям інвалідів грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування грошова компенсація замість санаторно-курортної путівки виплачується інваліду, якщо він протягом трьох календарних років не одержував безоплатної путівки до санаторно – курортної установи (не рахуючи рік, коли інвалід звернувся за нею).
У 2011 році компенсація виплачується у розмірах:
- інвалідам І і ІІ групи внаслідок загального захворювання – 225,00 грн.;
- інвалідам ІІІ групи внаслідок загального захворювання - 150,00 грн.
Після отримання Вами зазначеної грошової компенсації період повторного перебування на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням обчислюється з дня подання Вами необхідних документів, тому Вам необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Глухівської міської ради за адресою: м. Глухів, вул. Курлука, 1/3, каб. 9, тел. 3-10-29

Переглядів: 321 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0