Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Серпень » 16 » Про пільги з оплати електроенергії учасникам війни
22:46
Про пільги з оплати електроенергії учасникам війни
Учасникам війни надається 50-відсоткова знижка плати за користування комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами) у межах середніх норм споживання. Щодо оплати за спожиту електричну енергію в постанові Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1996 року № 879 «Про встановлення норм користування житлово-комунальними послугами громадянами, які мають пільги щодо їх оплати», встановлено норму споживання електроенергії, у межах якої надають пільги з її оплати.
    Зокрема, у разі споживання електроенергії на комунально-побутові потреби в сільських і міських населених пунктах (окрім будинків, які обладнано електричними плитами й електроопалювальними установками) — 75 кВт год. на сім'ю з однієї-двох осіб на місяць, у тому числі, якщо обидва члени сім'ї мають право на знижку, і додатково 15 кВт год. на кожного іншого члена сім'ї, а також осіб, які не належать до членів сімї пільговика, але зареєстровані й проживають у зазначеному житловому приміщенні (будинку) і мають право на знижку плати, але не більш як 150 кВт год. на місяць.


Тобто, 50-відсоткову знижку мають надавати на оплату фактично спожитого обсягу електроенергії, але не більше за норму, яку визначено в законодавстві.

Переглядів: 472 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0