Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2011 » Квітень » 7 » Про підсумки роботи робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за І квартал 2011 року
13:21
Про підсумки роботи робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за І квартал 2011 року
  Управліннями та відділами Глухівської міської ради спільно з податковою інспекцією, управлінням Пенсійного фонду України та центром зайнятості проводиться робота щодо легалізації трудових відносин в стосунках між суб’єктами підприємницької діяльності (роботодавцями) та особами, які в них працюють (наймані працівники).
Протягом І кварталу поточного року робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проведено 95 обстежень суб’єктів підприємницької діяльності. В результаті обстежень у 19 приватних підприємців виявлено 23 найманих працівника з якими трудові відносини не були укладені відповідно до чинного законодавства.

  За аналогічний період минулого року проведено 76 обстежень СПД, у 16 приватних підприємців було виявлено 22 тіньових робочих місць, легалізовано 17 місць.

  З бази персоніфікованого обліку контролюючим органам та соціальним партнерам надана інформація щодо роботодавців, звітні дані яких свідчать про недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці найманих працівників. Відповідна інформація і заслуховування керівників підприємств та підприємців, що порушують чинне законодавство з питань праці, розглядались на засіданнях робочої групи. Після проведеної роботи, відповідно до звітів до пенсійного фонду України в м.Глухові за січень 2011 року, 162 найманих працівника отримують заробітну плату вищу за мінімальні державні стандарти, з 18 найманими працівниками укладені та зареєстровані трудові договори відповідно до чинного законодавства.

Переглядів: 382 | Додав: Falcon | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0