Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Лютий » 3 » Про надання документів для призначення субсидій в електронному вигляді
15:39
Про надання документів для призначення субсидій в електронному вигляді

   Управління соціального захисту населення нагадує, що кожний громадянин України може підготувати та надати пакет документів про призначення житлової субсидії в електронному вигляді у встановленому діючим законодавством та нормативними документами порядку.

   Для цього на сайті Мінсоцполітики https://subsidii.mlsp.gov.ua/ необхідно зареєструватись та, користуючись сервісом підказок заповнити та направити у електронному вигляді заяву та декларацію до місцевого органу соціального захисту населення.

   Система створена в рамках програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа.

   Але, звертаємо увагу, що електронний документ, навіть підписаний електронним цифровим підписом, не може бути оригіналом документу і використовуватися для призначення і надання субсидій та виплат громадянам. Тобто, надіславши заяву і декларацію в електронному вигляді, заявнику необхідно звернутись до управління соціального захисту населення і поставити на документах особистий підпис.

Переглядів: 123 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0