Про надання документів для призначення субсидій - 26 Вересня 2016 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Понеділок, 05.12.2016, 10:31

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2016 » Вересень » 26 » Про надання документів для призначення субсидій
12:44
Про надання документів для призначення субсидій

Управління соціального захисту населення повідомляє, що Урядом внесено зміни до Постанови з призначення субсидій.

Відтепер, непрацюючий пенсіонер, який не має інших доходів, крім пенсії, має право звернутись за призначенням субсидії з метою врахування до сукупного доходу розміру пенсії за місяць, що передує місяцю, з якого призначається субсидія.

Крім того, доповнено перелік доходів, які не включаються до сукупного доходу при обрахування субсидії, а саме: вартість безоплатно отриманих санаторно-курортних путівок, протезно-ортопедичних виробів, засобів реабілітації, суми, які виплачуються в порядку відшкодування шкоди, заподіяної працівникові за ушкодження його здоров’я, що пов’язане з виконанням ним трудових обов’язків”.

При подачі заяви та декларації в електронному вигляді, якщо відсутній електронний цифровий або електронний підпис із застосуванням електронної системи ідентифікації, що використовує базу клієнтських даних банків, субсидія призначається лише після підпису зазначених документів у місячний строк, зокрема під час складання акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства. У разі непідписання в зазначений строк заяви і декларації подаються нові заява і декларація.

Також, особа, що не згодна з рішенням про проведення розрахунку субсидії на наступний період та має додаткові обставини, які безпосередньо впливають на визначення розміру сукупного доходу за попередній період, повідомляє про це структурний підрозділ з питань соціального захисту та подає відповідні підтвердні документи для проведення перерахунку субсидії в межах строку призначення.

Доповнено перелік можливих випадків, коли надання раніше призначеної субсидії припиняється, а саме: «у разі отримання структурним підрозділом з питань соціального захисту населення за запитом інформації про збільшення чисельності зареєстрованих у житловому приміщенні осіб

Нагадуємо також про необхідність громадянам, яким призначено субсидію, протягом місяця поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про зміну складу зареєстрованих осіб (орендарі – про осіб, які фактично проживають), їх соціального статусу, переліку отримуваних житлово – комунальних послуг, умов їх надання, виконавців житлово – комунальних послуг, купівлю товарів або послуг понад 50 тис. грн.

Переглядів: 27 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання