Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Вересень » 26 » Про надання документів для призначення субсидій
12:44
Про надання документів для призначення субсидій

Управління соціального захисту населення повідомляє, що Урядом внесено зміни до Постанови з призначення субсидій.

Відтепер, непрацюючий пенсіонер, який не має інших доходів, крім пенсії, має право звернутись за призначенням субсидії з метою врахування до сукупного доходу розміру пенсії за місяць, що передує місяцю, з якого призначається субсидія.

Крім того, доповнено перелік доходів, які не включаються до сукупного доходу при обрахування субсидії, а саме: вартість безоплатно отриманих санаторно-курортних путівок, протезно-ортопедичних виробів, засобів реабілітації, суми, які виплачуються в порядку відшкодування шкоди, заподіяної працівникові за ушкодження його здоров’я, що пов’язане з виконанням ним трудових обов’язків”.

При подачі заяви та декларації в електронному вигляді, якщо відсутній електронний цифровий або електронний підпис із застосуванням електронної системи ідентифікації, що використовує базу клієнтських даних банків, субсидія призначається лише після підпису зазначених документів у місячний строк, зокрема під час складання акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства. У разі непідписання в зазначений строк заяви і декларації подаються нові заява і декларація.

Також, особа, що не згодна з рішенням про проведення розрахунку субсидії на наступний період та має додаткові обставини, які безпосередньо впливають на визначення розміру сукупного доходу за попередній період, повідомляє про це структурний підрозділ з питань соціального захисту та подає відповідні підтвердні документи для проведення перерахунку субсидії в межах строку призначення.

Доповнено перелік можливих випадків, коли надання раніше призначеної субсидії припиняється, а саме: «у разі отримання структурним підрозділом з питань соціального захисту населення за запитом інформації про збільшення чисельності зареєстрованих у житловому приміщенні осіб

Нагадуємо також про необхідність громадянам, яким призначено субсидію, протягом місяця поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про зміну складу зареєстрованих осіб (орендарі – про осіб, які фактично проживають), їх соціального статусу, переліку отримуваних житлово – комунальних послуг, умов їх надання, виконавців житлово – комунальних послуг, купівлю товарів або послуг понад 50 тис. грн.

Переглядів: 101 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0