Про хід виконання Угоди - 29 Липня 2011 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Неділя, 04.12.2016, 16:17

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2011 » Липень » 29 » Про хід виконання Угоди
09:01
Про хід виконання Угоди
  Питання щодо зростання економічної ефективності виробничої діяльності суб’єктів господарювання, зменшення питомої ваги збиткових підприємств у їх загальній кількості знаходиться на постійному контролі виконавчого комітету міської ради.
  Проведені наради з керівниками промислових підприємств, транспорту та зв'язку з питань виконання показників плану соціально-економічного розвитку міста. Обсяг виробництва промислової продукції на підприємствах міста за І півріччя склав 10409,3 тис. грн., що на 38,8% більше аналогічного періоду минулого року. Обсяг реалізованої продукції склав 28851,1 тис. грн., що на 45,7% більше аналогічного періоду минулого року. Обсяг реалізованої продукції на одну особу по місту – 818,3 тис. грн., що на 46,5% більше аналогічного періоду минулого року.
  Промисловими підприємствами проведена відповідна робота щодо відновлення виробничого потенціалу. За рахунок часткового перепрофілювання публічного акціонерного товариства «Глухівський завод «Електропанель» збільшено на 30% випуск продукції народного споживання ( котли піролізні,  компресори). Налагоджено випуск нової продукції: супутні товари для котлів піролізних та зварювальних агрегатів.
Забезпечується стабільна робота філії НВФ «Модуль» за рахунок отримання додаткових замовлень від зарубіжних фірм на виробництво термо-електричних модулів.
  На сьогодні проведена робота щодо виготовлення кошторисної документації на капітальний ремонт покрівель будинків по вул. Ковпака, 5 та Ковпака, 3  та на капітальний ремонт магістрального водопроводу по вулицям: Годунівська, Матросова, Залізнична, Покровська, Зарічна, Заводська;
На сьогодні в місті реалізований інвестиційний проект по виробництву ТОВ «ЕКО ПРАЙМ» паллет - екологічно чистого твердого біопалива, яке виробляється із відходів деревини. Виробництво організовується виключно за рахунок коштів приватних інвесторів.
  Для участі у регіональному конкурсі якості продукції «100 кращих товарів Сумщини», який відбудеться 11.08.2011 року, направлені заявки ВАТ «Глухівський хлібокомбінат» та МП «Завод автопричепів і запчастин».
За І півріччя 2011 року забезпечено виконання міського бюджету на 93%. Контрольні розрахунки МФУ виконані на 86,3%.
  В повному обсязі одержано з державного бюджету та профінансовано видатки на виплату соціальних допомог сім”ям з дітьми, малозабезпеченим громадянам.
  За І півріччя 2011 року освіта профінансована на 50,6%, охорона здоров”я -51,3%, культура -48,8%, фізична культура -39,8% до обсягів затверджених в кошторисах на рік.
  Вживаються заходи щодо укріплення матеріально-технічної бази закладів культури, поповнення бібліотечних фондів та передплаті періодичних видань у межах затверджених кошторисів. В загальноосвітніх школах міста №2,6, та спеціалізованій школі –інтернаті в бібліотеках встановлено по 1 комп”ютеру. З метою забезпечення навчального процесу сучасними матеріально-технічними засобами спеціалізованою школою-інтернат за кошти державного бюджету придбано кабінет хімії вартістю 170,6 тис.грн.
Проведено організаційну роботу з забезпечення функціонування заміського дитячого оздоровчого табору та дитячих таборів на базі загальноосвітніх шкіл. На підготовку до сезону заміського табору „Сонячний” за рахунок міського бюджету використано 51,0 тис.грн.
  У міському бюджеті передбачено кошти на оздоровлення дітей-сиріт, дітей, які залишались без батьківської опіки, дітей інших пільгових категорій в сумі 1026грн. Станом на на 15.07.2011 року оздоровлено дітей-сиріт -46 чол., дітей з малозабезпечених сімей -62 чол.
  В І півріччі 2011 року на оздоровлення дітей за рахунок міського бюджету використано 30,7 тис.грн. У 8 пришкільних таборах оздровлено 1049 дітей, у 2-х профільних -130 дітей, на базі заміського оздровчого табору -218 дітей, на базі ЦРЛ -46 дітей.
  У 2011 році на фінансування ЦРЛ передбачені 22385,8 тис.грн, що на 3,4% менше ніж у 2010 році, при цьому видатки на медикаменти зменшені на 13,1%, видатки на харчування збільшені на 32,2%. За І півріччя на медикаменти спрямовано 458,0 тис.грн або 49,8% від річного обсягу, на харчування -122,2 тис.грн або 34,9%.
  В навчальних закладах міста постійно здійснюється інформаційно-просвітницька робота, спрямована на запобігання соціально- небезпечним хворобам та формування навичок здорового способу життя.
Для активізації просвітницької діяльності по відділу освіти видані відповідні накази: „Про організацію і проведення санітарно – просвітницької роботи по запобіганню інфекційних хвороб в навчальних закладах міста”, „Про активізацію профілактичної роботи серед дітей та молоді по запобіганню незаконного вживання наркотичних засобів і психотропних речовин”, „Про проведення інфекційно - просвітницьких заходів у навчальних закладах щодо профілактики туберкульозу” тощо.
  У загальноосвітніх навчальних закладах: ЗОШ 1–Ш ступенів № 2,3,6,  спеціалізованій школі – інтернаті впроваджено просвітницьку програму „Рівний – рівному”. Даною програмою охоплено 268 учнів 5-11 класів, спеціальну підготовку пройшли 6 педагогів-тренерів.
  В навчальних закладах проводяться акції „Молодь та здоровий спосіб життя”, „Скажемо наркотикам: Ні!”, тижні „Виховуємо толерантність”, „Скажемо курінню: Ні!”. Забезпечено підготовку і підвищення рівня кваліфікації медичних працівників, соціальних педагогів, практичних психологів з питання пропаганди здорового способу  життя та профілактики ВІЛ –інфекції/СНІДу.
  В загальноосвітніх школах І-П ступенів №№1,4 запроваджений та діє факультативний курс „Школа проти СНІДу”. Ним охоплено 39 учнів.
З метою запобігання соціально-небезпечних хвороб та формування здорового способу життя постійно  тиражуються та розповсюджуються інформаційно-просвітницькі матеріали (буклети, пам’ятки, листівки). Серед них: „Зупинимо СНІД”, „ВІЛ/СНІД: сьогодні це повинен знати кожний”, „Обережно –СНІД”, „Чи варто вживати наркотики?”, „Подивись на життя відкритими очима” та інші.
Переглядів: 241 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання