Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2011 » Липень » 29 » Про хід виконання Угоди
09:01
Про хід виконання Угоди
  Питання щодо зростання економічної ефективності виробничої діяльності суб’єктів господарювання, зменшення питомої ваги збиткових підприємств у їх загальній кількості знаходиться на постійному контролі виконавчого комітету міської ради.
  Проведені наради з керівниками промислових підприємств, транспорту та зв'язку з питань виконання показників плану соціально-економічного розвитку міста. Обсяг виробництва промислової продукції на підприємствах міста за І півріччя склав 10409,3 тис. грн., що на 38,8% більше аналогічного періоду минулого року. Обсяг реалізованої продукції склав 28851,1 тис. грн., що на 45,7% більше аналогічного періоду минулого року. Обсяг реалізованої продукції на одну особу по місту – 818,3 тис. грн., що на 46,5% більше аналогічного періоду минулого року.
  Промисловими підприємствами проведена відповідна робота щодо відновлення виробничого потенціалу. За рахунок часткового перепрофілювання публічного акціонерного товариства «Глухівський завод «Електропанель» збільшено на 30% випуск продукції народного споживання ( котли піролізні,  компресори). Налагоджено випуск нової продукції: супутні товари для котлів піролізних та зварювальних агрегатів.
Забезпечується стабільна робота філії НВФ «Модуль» за рахунок отримання додаткових замовлень від зарубіжних фірм на виробництво термо-електричних модулів.
  На сьогодні проведена робота щодо виготовлення кошторисної документації на капітальний ремонт покрівель будинків по вул. Ковпака, 5 та Ковпака, 3  та на капітальний ремонт магістрального водопроводу по вулицям: Годунівська, Матросова, Залізнична, Покровська, Зарічна, Заводська;
На сьогодні в місті реалізований інвестиційний проект по виробництву ТОВ «ЕКО ПРАЙМ» паллет - екологічно чистого твердого біопалива, яке виробляється із відходів деревини. Виробництво організовується виключно за рахунок коштів приватних інвесторів.
  Для участі у регіональному конкурсі якості продукції «100 кращих товарів Сумщини», який відбудеться 11.08.2011 року, направлені заявки ВАТ «Глухівський хлібокомбінат» та МП «Завод автопричепів і запчастин».
За І півріччя 2011 року забезпечено виконання міського бюджету на 93%. Контрольні розрахунки МФУ виконані на 86,3%.
  В повному обсязі одержано з державного бюджету та профінансовано видатки на виплату соціальних допомог сім”ям з дітьми, малозабезпеченим громадянам.
  За І півріччя 2011 року освіта профінансована на 50,6%, охорона здоров”я -51,3%, культура -48,8%, фізична культура -39,8% до обсягів затверджених в кошторисах на рік.
  Вживаються заходи щодо укріплення матеріально-технічної бази закладів культури, поповнення бібліотечних фондів та передплаті періодичних видань у межах затверджених кошторисів. В загальноосвітніх школах міста №2,6, та спеціалізованій школі –інтернаті в бібліотеках встановлено по 1 комп”ютеру. З метою забезпечення навчального процесу сучасними матеріально-технічними засобами спеціалізованою школою-інтернат за кошти державного бюджету придбано кабінет хімії вартістю 170,6 тис.грн.
Проведено організаційну роботу з забезпечення функціонування заміського дитячого оздоровчого табору та дитячих таборів на базі загальноосвітніх шкіл. На підготовку до сезону заміського табору „Сонячний” за рахунок міського бюджету використано 51,0 тис.грн.
  У міському бюджеті передбачено кошти на оздоровлення дітей-сиріт, дітей, які залишались без батьківської опіки, дітей інших пільгових категорій в сумі 1026грн. Станом на на 15.07.2011 року оздоровлено дітей-сиріт -46 чол., дітей з малозабезпечених сімей -62 чол.
  В І півріччі 2011 року на оздоровлення дітей за рахунок міського бюджету використано 30,7 тис.грн. У 8 пришкільних таборах оздровлено 1049 дітей, у 2-х профільних -130 дітей, на базі заміського оздровчого табору -218 дітей, на базі ЦРЛ -46 дітей.
  У 2011 році на фінансування ЦРЛ передбачені 22385,8 тис.грн, що на 3,4% менше ніж у 2010 році, при цьому видатки на медикаменти зменшені на 13,1%, видатки на харчування збільшені на 32,2%. За І півріччя на медикаменти спрямовано 458,0 тис.грн або 49,8% від річного обсягу, на харчування -122,2 тис.грн або 34,9%.
  В навчальних закладах міста постійно здійснюється інформаційно-просвітницька робота, спрямована на запобігання соціально- небезпечним хворобам та формування навичок здорового способу життя.
Для активізації просвітницької діяльності по відділу освіти видані відповідні накази: „Про організацію і проведення санітарно – просвітницької роботи по запобіганню інфекційних хвороб в навчальних закладах міста”, „Про активізацію профілактичної роботи серед дітей та молоді по запобіганню незаконного вживання наркотичних засобів і психотропних речовин”, „Про проведення інфекційно - просвітницьких заходів у навчальних закладах щодо профілактики туберкульозу” тощо.
  У загальноосвітніх навчальних закладах: ЗОШ 1–Ш ступенів № 2,3,6,  спеціалізованій школі – інтернаті впроваджено просвітницьку програму „Рівний – рівному”. Даною програмою охоплено 268 учнів 5-11 класів, спеціальну підготовку пройшли 6 педагогів-тренерів.
  В навчальних закладах проводяться акції „Молодь та здоровий спосіб життя”, „Скажемо наркотикам: Ні!”, тижні „Виховуємо толерантність”, „Скажемо курінню: Ні!”. Забезпечено підготовку і підвищення рівня кваліфікації медичних працівників, соціальних педагогів, практичних психологів з питання пропаганди здорового способу  життя та профілактики ВІЛ –інфекції/СНІДу.
  В загальноосвітніх школах І-П ступенів №№1,4 запроваджений та діє факультативний курс „Школа проти СНІДу”. Ним охоплено 39 учнів.
З метою запобігання соціально-небезпечних хвороб та формування здорового способу життя постійно  тиражуються та розповсюджуються інформаційно-просвітницькі матеріали (буклети, пам’ятки, листівки). Серед них: „Зупинимо СНІД”, „ВІЛ/СНІД: сьогодні це повинен знати кожний”, „Обережно –СНІД”, „Чи варто вживати наркотики?”, „Подивись на життя відкритими очима” та інші.
Переглядів: 309 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0