Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Січень » 20 » Про економію енергоресурсів
16:13
Про економію енергоресурсів

   Управління соціального захисту населення нагадує, що розмір субсидії розраховується виходячи з об’ємів соціальної норми споживання, що визначена постановою КМУ від 06.08.2014 №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово – комунального обслуговування».

   Фактичне споживання комунальних послуг домогосподарством відрізняється від нормативного, воно може бути більшим або меншим від соціальних норм споживання. Не потрібно «випалювати» весь обсяг природного газу, чи даремно використовувати інші комунальні послуги (холодну воду, електроенергію), на які надається субсидія.

   Сума субсидії, яка переказується на рахунки виконавців/ виробників житлово – комунальних послуг для оплати їх вартості і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, може бути зарахована як оплата у майбутніх розрахункових періодах.

   Зменшене споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на розмір субсидії на наступний опалювальний період, оскільки вона розраховується виключно на основі соціальних норм споживання.

   Якщо не використаєте весь обсяг газу (чи іншох послуги), нічого повертати не потрібно, субсидія все одно буде нараховуватись.

Переглядів: 127 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0