Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Квітень » 17 » Призові місця у обласному конкурсі «Таланти багатодітної родини»
14:19
Призові місця у обласному конкурсі «Таланти багатодітної родини»

   Діти в родині — це, поза сумнівом, щастя. А коли ці діти ще й талановиті, то це щастя, помножене на їх кількість. Справжнє свято дитинства, творчості і таланту відбулося 15 квітня в приміщенні обласного театру для дітей та юнацтва м. Суми – XI-й обласний конкурс «Таланти багатодітної родини», організований Департаментом соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації та обласним осередком Всеукраїнського об’єднання жінок – трудівниць ''За майбутнє дітей України''.

   Цього дня в залі Палацу зібралися діти, які живуть в прекрасних сім’ях, що носять горде звання – багатодітні сім’ї Сумщини. Юні учасники, що приїхали з різних куточків області, демонстрували свої таланти у різних номінаціях: хореографія, музично-інструментальне мистецтво, вокал, художнє читання, декоративно-прикладна творчість і т. д.

   В обласному конкурсі взяли участь, продемонстрували свої таланти та поділилися вмінням творити дива дев`ятеро дітей з м.Глухова.

   По закінченні свята журі визначило переможців де наші діти здобули два призових міста: у номінації «патріотична пісня» І місце – Гагін Дмитро (школа – інтернат), у номінації «художнє читання» ІІІ місце – Осаульчик Карина (ЗОШ №3).

   Усі учасники конкурсу-фестивалю отримали грамоти.

   Глухівський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді вдячний підприємцям міста: Александренко О.В., Баранник О.А., Грекову І.П. , Суровцевій Г.П. за матеріальну допомогу для організації поїздки дітей в м.Суми.

 

 

Переглядів: 232 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0