Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Вересень » 26 » Правова допомога. Працевлаштування. Соціальні послуги.
09:38
Правова допомога. Працевлаштування. Соціальні послуги.

   22 вересня 2017 року на базі Глухівського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар для умовно засуджених «Правова допомога. Працевлаштування. Соціальні послуги.», який було організовано Глухівським міськрайонним сектором з питань пробації Сумської області.
   До участі у семінарі було залучено начальника Глухівського бюро правової допомоги Балицького Богдана Олександровича, начальника відділу активної підтримки безробітних Глухівського центру зайнятості населення Арсьонову Ірину Михайлівну та фахівця із соціальної роботи відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді  територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради Муху Олену Олександрівну.
   Балицький Б.О. зупинився на питаннях стосовно надання правової допомоги, роз’яснив порядок звернення та висвітлив декілька проблемних тем. Арсьонова І.М. розповіла про послуги центру зайнятості, умови пошуку роботи та допомогу з навчанням. Муха О.О. розповіла про послуги, які надає відділення соціальної роботи, коротенько, на прикладах, розповіла про шляхи вирішення проблемних ситуацій.
   В кінці семінару начальник Глухівського міськрайонного сектору з питань пробації Максимович Микола Володимирович підвів підсумок семінару та відмітив, що проведення таких семінарів з залученням суб’єктів соціальної допомоги є досить актуальним і практичним з огляду соціального адаптування суб’єктів пробації.

 

Переглядів: 34 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0