Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Квітень » 29 » Правила безпеки та можливості отримання допомоги в Україні
10:52
Правила безпеки та можливості отримання допомоги в Україні

    28 квітня Глухівський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спільно з Глухівською міською організацією Товариства Червоного Хреста України  провів тренінг на тему: «Правила безпеки та можливості отримання допомоги в Україні». Захід проводився на базі кафедри педагогіки та психології Глухівського національного педагогічного університету ім.О.Довженка.
Його учасниками стали учні  6 – 11 класів ЗОШ № 2 та ЗОШ № 6 із сімей внутрішньо переміщених осіб, які зазнали наслідків конфлікту у Східній Україні та сімей учасників АТО. 
   Тренінг був спрямований на ознайомлення дітей з основними ризиками порушень прав дитини в період конфлікту, видами цих порушень та можливість отримати допомогу, а також про правила безпеки в сучасних умовах. Для кращого засвоєння отриманої інформації, слухачі переглянули відповідні відеоролики та  розробили пам’ятку «Твої правила безпеки».
Тренінгове заняття провела начальник відділу соціальної роботи Глухівського МЦСССДМ Олена Юденич, допомагали у проведенні вправ -розминок студенти ГНПУ. 

Переглядів: 117 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0