Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Грудень » 4 » Повір у себе - 2014
09:34
Повір у себе - 2014

          В добрий час, у ясну днину
          Завітав ти на гостину,
          Фестивалю, здрастуй свято!
          Раді ми тебе вітати!
          З дитячих вуст почуємо знов,
          «Віримо в щастя, надію, любов!»

   3 грудня    в приміщенні естетичного відділу міського центру позашкільної освіти відбувся  щорічний   фестиваль «Повір у себе», який проводить та організовує Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів . Його учасниками стали 14 дітей - вихованці даного закладу. 
      Для багатьох дітей це надзвичайна подія, тому що саме тут вони мають можливість розкрити увесь свій потенціал, реалізувати свою особистість, продемонстрували, які вони талановиті, унікальні, рівні і неповторні. 
   Привітати учасників фестивалю прийшли  заступник міського голови Ірина Терещенко, начальник митного посту «Катеринівка» державної фіскальної служби у Сумській області Валерій Миколайович Логозинський, начальник управління соціального захисту населення Лариса Громак ,    виконуюча обов’язки директора центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Юденич.  
   З цим днем присутніх привітала заступник міського голови Ірина Іванівна Терещенко, яка висловила щирі слова від міського голови та від себе особисто в адрес дітей , побажала їм міцного здоров’я  , благополуччя їхнім родинам ,  а також  підкреслила важливість розвитку дитячої творчості та талантів, підтримку та увагу, яку держава проявляє до дітей з функціональними обмеженнями.
   Учасники фестивалю виступали напрочуд гарно. Очі дітей випромінювали радість. На устах сяяли посмішки.  Гості, які були запрошенні на фестиваль, захоплювались неповторністю творчих робіт, талановитістю та мужністю юних творців, їхніми прекрасними шедеврами – малюнками, аплікаціями. Також діти мали можливість продемонструвати перед батьками та гостями свої здібності у вокалі, музиці та  хореографії.
   Учасники фестивалю Анастасія Кулик, Анастасія Карепіна, Олександр та Єлизавета Андреєви, Таїсія Манжос, Катерина Бурикіна, Оксана Мажуга, Ігор Дудко, Артем Мальєвський, Олександра та Іван Савченки, Злата Пащенко, Дмитро Пугач та Юлія Корчова  визнані переможцями і нагороджені грамотами міського голови.
   Прикрасою  свята став виступ художньо-театральної студії «Дивосвіт» Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів з виставою «Художниця та дівчинка».  
   Щороку ми зустрічаємося, спілкуємося в дружньому колі і з кожним роком все більше переконуємося, що ці теплі, творчі зустрічі відбуваються завдяки  учасникам  фестивалю, завдяки їх наполегливості, вірі у себе, у своїх друзів та світле  майбуття. А справжні друзі у вихованців реабілітаційного центру є!  Так цього року діти молодшої групи  отримали від спонсорів велотренажер та тренажер «Повітряна прогулянка».   
Батьки учасників, говорячи слова подяки, не могли втримати сліз радості, адже про їхніх дітей дбають та підтримують.
   Ну і звичайно ж наприкінці фестивалю всі діти отримали солодкі подарунки від міського голови, приватних підприємців та небайдужих мешканців міста.  
       Особливої подяки заслуговують спонсори фестивалю, які виявились небайдужими до проблем  дітей з обмеженими можливостями, а саме: колектив митного посту «Катеринівка» державної фіскальної служби у Сумській області, Леся Лобанова, Оксана Буц, Наталія Карпеко, Лариса Курятникова, Олена Максименко, Сергій Буйков, Олександр Скосар, Валерій Шумицький, Людмила Карауш, Світлана Кобзарьова, голова відділення Товариства Червоного Хреста в місті Глухові  та небайдужі мешканці міста.   
   Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів дуже дякує завідувачу естетичним відділом МЦПО Наталії Прокопенко та Олександру Ланіну за допомогу в проведенні фестивалю, а також студентам-волонтерам Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка та медичного училища. 
   Усім небайдужим людям, що творять добро, приносять незабутні враження в дитячі серця -  НИЗЬКИЙ УКЛІН!  Родинам бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, віри у добро та незабутніх вражень отриманих від життя. 

Нехай кожній дитині на землі
доля удачу на крилах несе,
Хай радісним буде життя і красивим,
Що вони побажають – нехай збудеться все,
І шлях  їх нехай буде легким і щасливим.


Тамара Ярина, директор
Глухівського міського центру
соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Переглядів: 228 | Додав: Falcon | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0