Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2011 » Травень » 27 » Повір у себе
10:00
Повір у себе
   Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.
Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей українських дітей, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.
    Справжній подарунок до Дня захисту дітей отримали ті, хто потребує особливої уваги з боку суспільства – діти-інваліди.
    26 травня 2011 року у приміщенні  естетичного відділу центру дитячої та юнацької творчості відбулося дитяче свято, на якому не було жодного похмурого обличчя,  організоване зусиллям працівників Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та естетичного відділу центру дитячої та юнацької творчості.
    На творчий фестиваль завітали почесні гості : заступник міського голови Терещенко І. І. та начальник управління праці та соціального захисту населення Громак Л. А.
Зі святом  присутніх привітала заступник міського голови Ірина Іванівна , яка висловила щирі слова від міського голови та від себе особисто в адрес дітей та їх батьків, побажала їм міцного здоров’я  та благополуччя їхнім родинам.
   
Програма фестивалю розпочалася виставою «Пригоди Синдбада», яку представила художньо-театральна студія Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Дивосвіт» .
    Цікаву розважальну програму для дітей на високому професійному рівні  підготували Дуніна О.О.  та вихованці естетичного відділу.
    На цьому свято не закінчилось . У приміщенні кафе-бару «Вечорниці» на дітей чекав приємний сюрприз – святковий стіл з солодощами.
    Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів щиро вдячні в організації фестивалю, який подарував дітям хвилини веселого спілкування міському голові Бурлаці Ю.О. та постійним спонсорам : начальнику глухівського відділення НАСК «Оранта» Галустяну В.Е.,  приватним підприємцям: Кабишу Ю.І., Овсинській Н.Г., Шумицькому В.О., Школьній В.І., Якименко О.О. , Бутовій Л.А., Терещенко О.
    Шановні дорослі! Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою  юних співгромадян, допоможімо їм відчути радість спілкування.
    Об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.
    Бажаємо вам, дорогі юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

Переглядів: 304 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0