Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Липень » 21 » Послуги територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради
09:22
Послуги територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради

   У територіальному центрі соціального обслуговування  населення Глухівської міської ради функціонує відділення організації надання адресної  натуральної та  грошової допомоги.
   Відділення  організації надання адресної  натуральної та грошової допомоги постійно займається виявленням громадян, які потребують натуральної допомоги  і забезпечує їх одягом , взуттям та  продуктами харчування .  
   Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги  на безоплатній основі надає послуги:
- забезпечення продуктами харчування,
- забезпечення промисловими товарами,
-   допомога в завезенні палива,
-   косіння трави,
-   комплекс господарських послуг (розпилювання і рубка дров,  косіння трави, заміна замків, ремонт парканів, ремонт підлоги, ремонт вікна,  врізання замків).
    На обліку у відділенні перебуває 597 малозабезпечених громадян, до яких належать громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення групи інвалідності), малозабезпечені громадяни, що перебувають у складній життєвій ситуації в зв’язку з безробіттям  та зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою.
   За допомогою спонсорів 465 пенсіонерів отримали до Великодня пасхальні кекси, продуктові набори отримали ліквідатори аварії на ЧАЕС, учасники бойових дій на території інших держав, пенсіонери довгожителі.  
   При відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги створений і діє пункт прокату технічних засобів реабілітації. Станом на 18.07.2014 року в пункті прокату технічних засобів реабілітації знаходиться 55 засобів реабілітації: 9-інвалідних візків, 9 - ходунків, 26 - палиць, 6- милиць,  судно велике - 2, судно мале - 2, 1- стоїк. Станом на 218.07.2014 року реабілітаційні засоби отримали 42 особи. Соціальний робітник (комірник) організовує процес отримання-видачі гуманітарної допомоги потребуючим громадянам.
  Щоб отримати послуги у відділенні  організації надання адресної  натуральної та грошової допомоги необхідно звернутися до територіального центру соціального обслуговування  населення Глухівської міської ради за адресою: м. Глухів,  вул. Інститутська, 3 (територія центральної районної лікарні).

Переглядів: 459 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0