Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Червень » 11 » ПОСЛУГИ НА СВІЙ СМАК
10:47
ПОСЛУГИ НА СВІЙ СМАК

        У відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування Глухівської міської ради люди похилого віку можуть користуватись послугами на свій смак.


        Одним із напрямків в організації роботи є соціально-медичні послуги. Тут літні люди та інваліди отримують послуги з загального оздоровлення ручного масажу, послуги ароматерапії, функціонують групи «Здоров’я», 
        Рух – це життя. З цим добре відомим висловом не посперечаєшся. Старіння та згасання організму починається з обмеженням рухової активності. Через це за можливість рухатись потрібно боротися як за саме життя. У відділенні створені всі умови для того щоб відновити рухову активність. Спортивна зала оснащена тренажером «Велосипед». Він підходить для користувачів будь-якої фізичної підготовки, незалежно від статі та віку. Рекомендований для профілактики та оздоровчих цілей.
         Тренажер «Бігова доріжка» направлений на тренування м’язів нижніх кінцівок дозованою ходою та бігом.
         Профілактор «Евмінова» - для профілактики і лікування захворювань хребта.
Корисною є і оздоровча гімнастика.
          У масажному кабінеті проводиться масаж відповідно захворювання, лікування хвороби хребта, суглобів, реабілітація після травм. Масаж має цілющу та лікувальну дію. Знімає біль та нервове  перенапруження.
Крім того для пенсіонерів проводяться змістовні бесіди та лекції на тему здорового способу життя.

           Шановні пенсіонери!
          Покращуйте якість свого життя, підтримуйте активне довголіття, розвивайте творчі здібності та формуйте нові інтереси разом з працівниками відділення та небайдужими відвідувачами.

          
           Ми працюємо за адресою м. Глухів, вул. Інститутська, 3

контактний телефон 7-05-66.

Переглядів: 170 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0