Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Серпень » 20 » Порядок виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми
21:35
Порядок виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми
Кабінетом Міністрів України 25 липня 2012 року було відповідно до статті 6 Закону України „Про протидію торгівлі людьми” прийнято Постанову № 660 „Про затвердження Порядку виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми”. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2013 року.
Цей Порядок визначає механізм виплати одноразової матеріальної допомоги (далі- матеріальна допомога) особам, які постраждали від торгівлі людьми.
Матеріальна допомога виплачуватиметься особі, якій встановлено статус постраждалої від торгівлі людьми , відповідно до законодавства.
Виплата матеріальної допомоги здійснюватиметься органами праці та соціального захисту населення одноразово у розмірі прожиткового мінімуму для відповідної категорії осіб (діти віком до шести років, діти віком від шести до 18 років, працездатні особи, особи, які втратили працездатність). Установленого на момент звернення особи за матеріальною допомогою.
Перелік документів, які необхідні для отримання матеріальної допомоги:

заява за формою, затвердженою Мінсоцполітики;
копія довідки, про встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми;
копія документа, що посвідчує особу;
копія документа, що підтверджує непрацездатність особи (у разі потреби).


Матеріальну допомогу зможе отримати уповноважена особа, законний представник дитини, яка постраждала від торгівлі людьми і розлучена із сім’єю, або недієздатної особи.
Виплата матеріальної допомоги буде здійснюватись через державне підприємство поштового зв’язку або шляхом перерахування коштів на особистий банківський рахунок.

Переглядів: 514 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0