Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Червень » 21 » Порядок прийняття заяв та виділення путівок на санаторно-курортне лікування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС
08:16
Порядок прийняття заяв та виділення путівок на санаторно-курортне лікування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС
Згідно зі ст..17 Закону України „ Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, зобов’язані проходити медичне обстеження в медичних закладах. На підставі результатів щорічного медичного обстеження громадянам названої категорії видається довідка для отримання путівки за формою № 070/о із зазначенням діагнозу, доцільності санаторно-курортного лікування, сезону та профілю санатоно-курортного закладу, яка дійсна впродовж року. Ця довідка носить попередній інформаційний характер і з метою планування оздоровлення подається до управлінь праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації.
Для планування оздоровлення громадян, постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи, та на виконання п.6,8,10 Положення про організацію оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2000 р. № 800, інформація про чисельність громадян цієї категорії, які подали заяви щодо виділення путівок для санаторно-курортного лікування в наступному році надається органам, що організовують оздоровлення, до 15 жовтня поточного року.
Черга осіб, які мають право на отримання путівки, формується відповідно до заяв, поданих до 15 жовтня поточного року. Якщо відповідні заяви були подані після 15 жовтня поточного року, вони мають бути зареєстровані й узяті на облік як першочергові для формування заявки в наступному році на отримання путівки через рік.


Переглядів: 431 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0