Порядок надання вихідних днів - 30 Вересня 2011 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Неділя, 11.12.2016, 12:02

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2011 » Вересень » 30 » Порядок надання вихідних днів
10:57
Порядок надання вихідних днів
   Статтею 67 КЗпП України передбачено, що при п’ятиденному робочому тижні працівникам надаються два вихідних дні на тиждень, а при шестиденному — один вихідний день. Загальним вихідним днем є неділя. Другий вихідний день при п’ятиденному робочому тижні визначається графіком роботи підприємства і, як правило, має надаватися підряд із загальним вихідним днем. Найчастіше — це субота.
   Порядок надання вихідних днів на безперервно діючих підприємствах та на транспорті, а також у випадку виконання працівником окремих видів робіт, призупинення яких неможливе, регулюється статтею 69 КЗпП України. В таких випадках вихідні дні надаються працівникам у різні дні тижня згідно із затвердженим керівництвом графіком змінності та зі збереженням встановленої законодавством України нормальної тривалості робочого тижня.
   Для всіх інших працівників робота у вихідні дні заборонена. Залучення окремих категорій працівників до роботи у вихідні дні дозволяється тільки з дозволу профспілкового комітету підприємства і лише у випадках, передбачених статтею 71 КЗпП України. Причому тривалість безперервного відпочинку не може бути меншою 42 год. на тиждень.
   У святкові та неробочі дні допускається виконання робіт, призупинення яких є неможливим через виробничо-технологічні умови (безперервно діючі підприємства та транспорт), а також робіт, які викликані необхідністю обслуговування населення, невідкладних вантажно-розвантажувальних робіт, для усунення аварій чи наслідків стихійного лиха. Робота у ці дні компенсується відповідно до статті 107 КЗпП України.
   Тривалість та розпорядок робочого дня на підприємстві, порядок надання вихідних днів, відпусток і компенсацій, а також інші умови праці регулюються на підприємстві Правилами внутрішнього трудового розпорядку, які розробляються на підставі і відповідно до КЗпП України та Типових правил внутрішнього трудового розпорядку для робітників та службовців підприємств, установ та організацій.

Переглядів: 246 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання