Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Серпень » 27 » Полтавський університет економіки і торгівлі
10:59
Полтавський університет економіки і торгівлі

   Полтавський університет економіки і торгівлі (ПУЕТ) всіляко підтримує дії владних структур України стосовно опікування людей із соціально незахищених верств, зокрема молоді з особливими потребами.

   ПУЕТ за рішенням МОН є одним з небагатьох ВНЗ, яким дозволено проводити експеримент з дистанційного навчання, що триває вже кілька років з позитивними результатами в нашому ВНЗ. З 2014/15 н.р.

   ПУЕТ має можливість надавати освітні послуги з дистанційного навчання за напрямом підготовки бакалаврів 6.040302 «Інформатика».

   Навчання за цим напрямком, а далі на 5-му курсі ПУЕТ за спеціальністю «Соціальна інформатика», забезпечить молодь з особливими потребами привабливими перспективами на ринку праці, який все більше потребує ІТ-фахівців. Така спеціальність, що дозволяє працювати вдома за комп’ютером, забезпечить цю молодь високою заробітною платою. Додаткову інформацію можна отримати: Вищий навчальний заклад УКООПСПІЛКИ «Полтавський університет економіки і торгівлі» м. Полтава, вул. Коваля, 3, тел. (0532) 50-91-70, 50-02-22.

Переглядів: 389 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0